HBO GO to niekwestionowana czołówka, jeśli chodzi o popularność w branży streamingowej skupiającej się na filmach i serialach. Aby utrzymać się na powierzchni, platforma nieustannie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Jak nietrudno się domyślić, dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo na HBO GO co nieco dodano. Nie za dużo, ale zawsze coś.

Wtorkowe nowości na HBO GO – grudzień 2020

HBO GO nowości

Użytkownicy HBO GO nie mogą narzekać na nudę spowodowaną brakiem regularnie dodawanych nowości, bo niemal każdego dnia w serwisie ląduję coś nowego. Dzisiejsza liczba dodanych nowości zdecydowanie nie należy do rekordowych, ale cóż – lepsze to niż nic. Przechodząc do konkretów, ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. Branża / Industry (2020) [odcinek S01E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6/10, IMDB: 6/10
  2. Mroczne materie / His Dark Materials (2019) [odcinek S02E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
    • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 7,9/10

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki HBO GO z ostatnich trzech dni. W serwisie wylądowało 10 świetnych nowości!

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze nowości. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że na 18 grudnia zaplanowano kasację filmu pod tytułem „Spisek prochowy” z 2017 roku. Dobra wiadomość jest taka, że wciąż można go nadrobić – do jego usunięcia zostało jeszcze dokładnie 10 dni. A wy subskrybujecie HBO GO, czy wolicie inne serwisy streamingowe? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.