Grafika prasowa G4 krąży po Sieci – flagowy smartfon LG zostanie wygięty?

Newsy

lg g3 tyl klawisze przyciski

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Poznaliśmy już dwa bardzo ważne urządzenia ze świata Androida. Są nimi Samsung Galaxy S6 oraz HTC One (M9). Zdajemy sobie sprawę, że Sony zaprezentuje Xperię Z4 dopiero jesienią, więc przyszła pora czekać na premierę następcy LG G3. Pierwsze przecieki już trafiają do Sieci.

 

Czym ma charakteryzować się G4? Oczywiście świetną specyfikacją i tego nie da się ukryć, więc takie pojęcia jak Snapdragon 810 czy wyświetlacz Quad HD powinny znaleźć się w specyfikacji. Jednak sam ekran ma być mniejszy niż u poprzednika. Z 5,5-cali zrobi się 5,3. Podobną rzecz LG zrobiło już w przypadku G Flexa 2, ale okazuje się, że to nie jedyne podobieństwo, które może łączyć oba urządzenia. Zobaczcie tytułową grafikę prasową:

 

lg g4

 

Ciężko ocenić jej wiarygodność, ale jeżeli faktycznie tak ma wyglądać G4 to najprawdopodobniej LG również chce wygiąć swój flagowy model. Ciężko powiedzieć, czy będzie to odmiana w stylu Samsunga czy też jeden konkretny smartfon. Jednak kilka plotek nie do końca zgadza się ze sobą nawzajem. Otóż wymiary G4 mają być większe niż G3. W takim razie gdzie tu sens?

 

Oczywiście na tym etapie jeszcze jest za wcześnie, aby stwierdzić czy powyższe plotki mają sens czy też nie. Niemniej jednak czy chcielibyście, aby właśnie tak prezentował się LG G4?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x