[CES] Asus prezentuje ZenFone’a drugiej generacji – pierwszy smartfon z 4 GB RAM!

Newsy

asus zenfone 2 4gb

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tajwańczycy już zaprezentowali swoje nowości. Spośród wielu urządzeń, dla nas oczywiście najważniejszy jest nowy ZenFone. Druga generacja tego urządzenia żywcem nawiązuje do pierwszej edycji, ale także wyraźnie czerpie designem z LG. Czy to dobre rozwiązanie?

 

Asus zdecydowanie należy do producentów, którzy przykładają dużą uwagę do szczegółów. Mamy do czynienia z urządzeniami świetnie wykonanymi, które nie muszą prezentować się świetnie na papierze, ale w rzeczywistości nie odbiegają znacząco od teoretycznie wyżej stawianej konkurencji. Zobaczmy w takim razie specyfikację dzisiejszej premiery:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD IPS
  • 64-bitowy układ Intel Atom Z3580;
  • 2 lub 4 GB RAM;
  • aparat 13 MPx (PixelMaster, f2.0, zaawansowany tryb HDR) i 5 MPx;
  • Android 5.0 Lollipop z Zen UI;
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • tryb szybkiego ładowania (0-60% w 30 min).

 

 

Asus dużą uwagę położył na wydajność i patrząc na wszelkie zaprezentowane wykresy, z pewnością możemy powiedzieć, że iPhone 6 Plus wypada blado przy tym urządzeniu. Tajwańczycy niemalże na każdym kroku porównywali ZenFone’a właśnie z produktem Apple i począwszy od zagospodarowania przedniego panelu do właśnie trybów w aparacie, gigant z Cupertino nie ma podejścia. Oczywiście to tylko konferencja. Jak będzie w praktyce? Pokażą recenzje. Jak Wy oceniacie ten model? Dostępny będzie w sprzedaży już za 199 dolarów w marcu.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x