Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Historia firmy Huawei związana jest z Androidem od niemal samych początku tego roku. Oficjalnie pierwszy telefon tego producenta zobaczyliśmy na targach Mobile World Congress w Barcelonie (luty 2009). Był to jednak przedwczesny prototyp. W czerwcu doszły do nas pierwsze wieści o modelu Huawei U8230, który miał być wprowadzony do T-Mobile w trzecim kwartale tego roku. Dzisiaj zaś mamy informacje o jeszcze innym telefonie tego producenta – U8220.

Huawei U8220 cztery dni temu otrzymał certyfikat na Wi-Fi, a wraz z tym wyjawiona została nazwa pod którą prawdopodobnie trafi do Europy – T-Mobile Pulse.

Jak do tej pory mamy tylko fragment specyfikacji technicznej tego telefonu, która prezentuje się następująco:

  • Dotykowy ekran o przekątnej 3.5 cala
  • Wi-Fi
  • Bluetooth
  • Aparat o rozdzielczości 3MPx
  • 256MB pamięci ROM
  • Slot kart pamięci (microSD do 16GB)(na zdjęciu Huawei
U8230)


Producent twierdzi, że jego smatphone U8230 będzie działał na baterii najdłużej z znanych nam telefonów pracujących na Androidzie. Jako, że U8220 będzie jego bliźniaczym modelem możemy spodziewać się po nim tego samego.

Jeżeli oba telefony trafią do T-Mobile, będzie mógł on pochwalić się – jako jedyny producent, aż czterema słuchawkami z Androidem.

Póki co pozostaje nam czekać na dalsze wycieki.

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.