Oppo N3 pojawia się w kolejnych renderach w wielu kolorach – czy tak ma wyglądać idealny obrotowy aparat?

Newsy

 

oppo n3 premiera

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Przez stosunkowo długi czas Oppo milczy w sprawie nadchodzącej premiery swojego smartfonu przeznaczonego głównie do robienia zdjęć. Niedawno HTC uraczyło nas premierą swojej wizji tego typu urządzenia, która stosunkowo niedługo powinna pojawić się w sprzedaży. Jednak czy Chińczycy są w stanie pokazać kto tak naprawdę był pierwszy?

 

Model N1 przypomniał światu o obrotowych modułach aparatu, które znamy chociażby z poczciwych już Nokii z rodziny N-Series czy też kilku Motoroli. Wraz z pojawieniem się mody na robienie tak zwanych zdjęć „selfie”, producenci uznali, że montowane zwykle tylne aparaty są już wystarczająco dobre i czas zajęć się „kamerkami” do wideorozmów. Tym samym mogliśmy zauważyć rosnącą ilość megapikseli, ale Oppo poszło o krok dalej i uznało, że wystarczy jeden aparat z tą różnicą, iż obrotowy. Tak powstał smartfon nazwany przez firmę jako N1, a teraz czekamy na jego następcę w postaci N3. W Sieci krąży wiele renderów tego modelu przedstawiających przeróżną wizję modułu aparatu potrafiącego obrócić się o niemalże 360 stopni. Zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i zarazem najbardziej realnych mogliście oglądać już wiele razy na naszym portalu, a więc nie dziwne, że do gry weszły kolejne grafiki przedstawiające Oppo N3 w tym samym tonie, ale w różnych wersjach kolorystycznych:

 

oppo n3 render oppo n3 render2 oppo n3 render3 oppo n3 render4 oppo n3 render5 oppo n3 render6

 

Jak Wam się podoba następca N1? Jest to godny konkurent dla Desire Eye? Z pewnością specyfikacja będzie po stronie Oppo, ale nie o to chyba chodzi w tym rodzaju urządzeń. Mimo wszystko, tak właśnie sobie wyobrażacie N3? Premiera oczywiście w tym miesiącu.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x