samsung201422

 

Wiele ostatnio się mówi na temat afery #Bendgate i wielu producentów bezpardonowo śmieje się z Apple oraz nowych iPhone’ów, ale okazuje się, że niektórzy powinni przyjrzeć się także smartfonom ze swojego podwórka. Okazuje się, że wady techniczne dotknęły także i nowego Note’a 4, co nie świadczy dobrze o Samsungu.

 

Najnowszych koreański phablet z najbardziej szanowanej serii koreańskich smartfonów najprawdopodobniej będzie musiał przejść ponowne testy kontroli, gdyż pierwsi użytkownicy zaczynają narzekać na stosunkowo spore szczeliny we frontowej części obudowy, co najlepiej prezentują następujące zdjęcia:

 

samsung galaxy note 4 problem

 

Osobiście wątpię, aby Samsung celowo zrobił miejsce na dwie kartki lub też kartę bankomatową/kredytową. Już pojawiają się pierwsze „gagi” mówiące, że Koreańczycy dopiero uczą się tworzenia metalowych – w części dodajmy – urządzeń. Tym samym flagowy 5,7-calowy phablet, podobnie jak nowe iPhone’y, dotknął problem wady konstrukcyjnej. Oczywiście jest to mniejszy kłopot niż w przypadku produktów Apple, ale również nie powinien on mieć miejsce w tej klasie urządzeniu.

 

W momencie pisania newsa Samsung nie wydał jeszcze żadnego stosownego oświadczenia i tym samym nie wiemy czy zakupione Galaxy Note’y 4 będą musiały trafić do serwisu na przymusową naprawę (zapewne wymianę obudowy). Jak Wy oceniacie powyższy problem na tle ostatnich wydarzeń związanych z Apple?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.