pornhub premium walentynki

Pornhub premium za darmo w walentynki

Newsy

Pornhub to jeden z największych serwisów z pornografią. Specjaliści odpowiadający za promocję zawsze znajdują jakiś fajny sposób na przyciągnięcie nowych i utrzymanie obecnych użytkowników. Pod koniec 2019 roku z okazji Black Friday, osoby zainteresowane mogły skorzystać z promocji na pakiet „Lifeplan”. Za 299 dolarów otrzymywali dożywotnie konto premium. Firmie zdarzały się także ciekawsze sposoby na promocję. Dla przykładu w 2015 roku Pornhub wyraził chęć sponsorowania drużyn piłkarskich. Teraz mamy walentynki i pojawiła się kolejna promocja. Na czym dokładnie polega?

Dostęp do treści Pornhub premium w walentynki można uzyskać za darmo

pornhub premium walentynki

Jak załapać się na tę promocję? Wystartuje już dziś wieczorem. Wystarczy odwiedzić serwis Pornhub, zalogować się na swoje konto i udać się na specjalnie przygotowaną podstronę. Wtedy pozostanie już tylko kliknąć, w prawym górnym rogu przycisk „Otrzymaj darmowe premium”. Promocja jest tym razem wyjątkowa. Dlaczego? Do tej pory nawet w przypadku darmowego okresu testowego należało dodać do swojego konta kartę płatniczą. Bez tego nie można było ukończyć procesu aktywacji konta premium. Teraz wyjątkowo nie trzeba tego robić, co zapewne skusi większą liczbę osób do przetestowania możliwości płatnego konta. Pornhub naturalnie liczy na to, że część z osób po okresie bezpłatnym zdecyduje się na pozostanie przy koncie premium, co oznacza zysk dla firmy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro oficjalnie – specyfikacja robi wrażenie, cena również

Promocja ma potrwać do końca jutrzejszego dnia. Skierowana jest do osób samotnych, choć oczywiście nie tylko one chętnie korzystają z serwisu. Po jej zakończeniu firma zapewne podzieli się ze światem statystykami i spostrzeżeniami dotyczącymi odwiedzin strony. Miało to miejsce w poprzednich latach, więc pozwala nam sądzić, że i tym razem będzie podobnie.

Źródło: Forbes


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x