evleaks evan blass twitter 2

 

Czym byłby mobilny rynek i jego fani, gdyby nie przeróżne wiadomości dotyczące przyszłości danych firm, ich rozwojów, niepowodzeń, po prostu plotek na ich temat? Z pewnością byłoby nudniej, a konferencje z prezentacjami najnowszych urządzeń służyłyby do tego, do czego teoretycznie zostały zaplanowane.

 

Tym samym jedno z naszych najpewniejszych źródeł informacji, a więc Evan Blass odchodzi na emeryturę. Redaktor takich portali jak TheVerge czy też PocketNow postanowił skończyć z podawaniem nam najnowszych ciekawostek dotyczących mobilnego rynku – nie tylko z zakresu Androida. Postać ta ukrywająca się przez dwa lata na Twitterze pod pseudonimem @evleaks przekazała nam taki tweet:

 

 

 

Oczywiście jest wiele takich osób, które na Twitterze starają się przybliżyć nam nadchodzący smartfony czy też tablety, ale to jednak @evleaks był osobą, która praktycznie nigdy się nie myliła, a jeżeli miała wątpliwości, co do przekazywanych informacji to dosadnie to zaznaczała. To właśnie Evan Blass jako pierwszy podzielił się z nami informacjami na temat między innymi HTC One (M8), Sony Xperią Tablet Z2 i stale podsyłała dane dotyczące Samsunga Galaxy F (S5 Prime). Nie mówiąc nawet o tym, że to ten redaktor podzielił się wiadomością o planach Nokii związanych z serią X, a więc smartfonami opartymi na Androidzie – na długo przed oficjalną premierą. Powód odejścia z branży? Pieniądze – udostępnianie informacji na Twitterze niestety nie jest dochodowe, stworzenie własnej strony internetowej również nie przyniosło oczekiwanych rezultatów toteż nie ma najmniejszego sensu kontynuować prowadzenia swojego kanału.

 

Jak dalej potoczą się losy Evana Blassa? To niestety nie zostało sprecyzowane (podobno prawdziwa emerytura „401k”), ale z pewnością będzie nam brakować tej dozy pewności w podawaniu Wam informacji na temat nadchodzących mobilnych urządzeń.

 

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.