I/O 2014: Android TV wkrótce zawładnie waszym salonem

Newsy

world-of-content

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Plotki na temat tego, że Google zamierza pokazać światu platformę Android TV krążyły już od ponad miesiąca. Na zakończonym parę godzin temu keynote’cie rozpoczynającym trwające w San Francisco Google I/O 2014 wyszukiwarkowy gigant potwierdził istnienie rozwiązania mającego na celu wdrożyć Androida do naszych salonów.

 

IO31_01

 

Android TV w głównej mierze skupia się na usługach oferowanych przez Google w Sklepie Play, czyli Muzyce, Filmach oraz Telewizji. Bardzo ważnym elementem tej platformy ma być obsługa gier, która będzie się opierać oczywiście o obecne jak i przyszłe zasoby Play Store. Twórcy Riptide GP2 już zapowiedzieli, że ich gra będzie działać na ekranach telewizorów. Jeden z największych producentów akcesoriów i sprzętów dla graczy, Razer, ujawnił, że pracuje nad własnym urządzeniem opartym o Android TV, którego premiera jest planowana na jesień. na ten sam okres przypada premiera samej platformy jak i wielu innych rzeczy zapowiedzianych wczoraj przez Google.

 

IO34_01

 

Na razie jedynym urządzeniem wspierającym Android TV jest ADT-1 przeznaczony dla deweloperów. Google udostępniło również aplikację, za pomocą której będziemy mogli sterować naszym urządzeniem. Co myślicie o nowej platformie Google? Będziecie zainteresowani kupnem urządzenia działającego w oparciu o Android TV?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x