google pixel 4 materialy promocyjne

Niespodzianka – rodzina Pixel 4 wspiera szybkie bezprzewodowe ładowanie!

Newsy

Urządzenia z rodziny Pixel 4 zadebiutowały kilka dni temu. Nie jest tajemnicą, że o tych smartfonach dowiedzieliśmy się prawie wszystkiego na długo przed ich premierą. Prawie, bo gigantowi z Mountain View udało się zachować w tajemnicy dość istotny szczegół, o którym dowiedzieliśmy się dzisiaj. Nie będę ukrywał – jestem zaskoczony.

Pixel 4 i Pixel 4 XL z szybkim bezprzewodowym ładowaniem to spore zaskoczenie

Google Pixel 4 szybkie bezprzewodowe ładowanie

Pewnie dla wielu będzie to zaskoczeniem, ale Pixel 4 i Pixel 4 XL obsługują szybkie bezprzewodowe ładowanie o mocy 11 W. Jest to nie lada niespodzianka, bo Google nigdy wcześniej nie wspominało o tej niezwykle istotnej dla niektórych osób funkcji. Nie jest to też żaden przeciek, a w pełni potwierdzona przez Wireless Power Consortium informacja. Co więcej, z szybkiego bezprzewodowego ładowania korzystają już pierwsi użytkownicy, co wiem m.in. z tweetów takich jak ten.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Poznaliśmy wygląd Meizu 16T i większą część jego specyfikacji na chwilę przed premierą – jest na co czekać

Nie jest jasne, dlaczego Google ukrywało obecność szybkiego bezprzewodowego ładowania w rodzinie Pixel 4. Zeszłoroczne Pixele obsługiwały szybkie bezprzewodowe ładowanie wyłącznie poprzez Pixel Stand, jednak Pixel 4 i Pixel 4 XL powinny bez problemu dać się naładować dowolną ładowarką indukcyjną o mocy 11 W lub większej. Najnowsze flagowce giganta z Mountain View właśnie stały się jeszcze ciekawsze. Ktoś z was planuje zakup? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x