iPad pro

iPad podąży drogą iPhone’a i otrzyma trzy aparaty. Wygląda to… nieciekawie

Newsy

Kilka dni temu, na konferencji Apple Special Event 2019, gigant z Cupertino zaprezentował nam swoje nowe smartfony. Wśród nich znalazł się iPhone 11 Pro, urządzenie, które wyposażone zostało w potrójny aparat. Po premierze telefonu fani jednogłośnie przyznali, że rozwiązanie to nie jest zbyt piękne. Teraz wygląda na to, że podobny los czeka także tegoroczną odsłonę iPada Pro.

iPad Pro 2019 z potrójnym aparatem. Tak sugerują przecieki

Powyższe zdjęcie, które w sieci zostało opublikowane przez Sonny’ego Dicksona (znanego i zaufanego leakstera zajmującego się iPadami) przedstawia nową, niezapowiedzianą jeszcze odsłonę tegorocznej wersji iPada Pro (zdaniem Dicksona do końca roku Apple przedstawi co najmniej dwa nowe tablety). Warto mieć na uwadze, że jest to wyłącznie makieta tego urządzenia, więc nie zwracajcie uwagi na pozostałe szczegóły, a raczej ich brak. Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, jest oczywiście potrójny aparat, który znaleźć możemy w lewym górnym rogu obudowy. Co jednak ciekawe, w przeciwieństwie do jego prekursora z iPhone’a 11 Pro, został on stworzony w symetryczny sposób.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Na tych nowych urządzeniach obejrzysz Netflixa w wysokiej rozdzielczości.

Aparat w nowym iPadzie Pro wyposażony zostanie prawdopodobnie w te same funkcje, co ten, który znajduje się w iPhonie 11 Pro. Jeśli zatem jesteście ciekawi, jakie funkcje zaoferuje Wam to urządzenie, to obejrzyjcie tegoroczną konferencję Apple. Przyznam jednak szczerze, że makieta nowego iPada kompletnie nie przypadła mi do gustu – według mnie, przynajmniej na ten moment, potrójny aparat nie wygląda za dobrze. A jakie jest Wasze zdanie? Dajcie znać.

Źródło: Sonny Dickson


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x