Cyanogen przedstawił swoje nowe logo prezentujące najważniejsze cechy marki

Newsy

cyanogen new logo

Cyanogen Inc., firma odpowiedzialna za niezwykle popularne ROMy CyanogenMod, ujawniła dzisiaj swoje nowe logo. Przedstawiona grafika ma na celu reprezentowanie trzech podstawowych cech marki i zastępuje dotychczasową „maskotkę” kojarzoną z marką o nazwie Cid.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

„Wraz z rozwojem firmy, jej marka musi ewoluować aby sprostać wyzwaniom rynku” – wyjaśniono we wpisie na oficjalnym blogu.  „Marka nadal będzie nawiązywała do początków firmy, ale także będzie krokiem w przyszłość. Nowe logo jest więc napędem dla rozwoju rozpoznawalności marki”.

 

cyanogen new logo1

 

Nowe logo Cyanogena nie jest przypadkowe. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pokazać trzy najważniejsze cechy CyanogenModa: korzenie open-source, koncentrację na bezpieczeństwie, oraz to, co rzuca się od pierwszej styczności z oprogramowaniem, czyli ogromne możliwości personalizacji. Dodatkowo idealnie wpasowuje się nowoczesne trendy, jest schludne i proste przez co nawiązuje do koncepcji firmy.

 

cyanogen new logo2

 

Firma wyjaśniła również, że nie ma zamiaru porzucać Cida – swojego pierwszego logo. Cid na tyle dobrze kojarzony jest ze społecznością CyanogenMod, że nie zostanie on spisany na straty. „Cid należy do społeczności, nie jest własnością firmy” – wyjaśniono.

 

A Wy jak oceniacie nowy symbol marki Cyanogen?  Zapraszamy do podzielenia się z nami Waszą opinią w komentarzach.

 

 

Źródło: Cyanogen blog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x