iProof – Twój portfel na paragony

Aplikacje

iproof-glowna

Aplikacja stworzona po to, żeby ratować z opresji biednych pechowców.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wodoodporny zegarek jednak się utopił? Ukochana empetrójka nie rozumie co to shuffle? Tak się czasem zdarza, że egzemplarz, który trafił akurat w nasze ręce po jakimś czasie okazuje się wadliwy. Na szczęście wymyślono gwarancję, okres ochronny, kiedy sprzęt można wymienić lub naprawić bez dodatkowych opłat serwisowych. Żeby jednak skorzystać z tego przywileju konieczny jest dowód sprzedaży, czyli paragon.

 

screen_1

Dzięki usłudze iProof paragon na pewno się nie zniszczy, ani nie zgubi. Po bezpłatnej rejestracji na stronie aplikacji oraz pobraniu na telefon (obsługa w środowisku iOS i Android) trzeba tylko zrobić zdjęcie i wysłać na swoje nowo utworzone konto. Żeby przeglądanie było funkcjonalne i szybkie każdy zeskanowany rachunek ma edytora informacji (nazwa towaru, cena, data i miejsce zakupu), możliwe jest również przyporządkowanie do konkretnej kategorii (RTV i AGD, sport i turystyka, odzież, obuwie i inne). W momencie, kiedy chcemy zareklamować uszkodzony towar trzeba tylko pokazać skan sprzedawcy.

 

screen_2

Aplikacja jest multiplatformowa. Dzięki chmurze portfel na paragony zawsze będzie bezpieczny, nawet jeśli urządzenie, na którym jest zainstalowany się zgubi albo będzie formatowane. Przejrzysty interfejs ułatwia identyfikację poszczególnych rachunków, bardzo intuicyjny. Po zalogowaniu od razu widoczne są dwa kafelki, do robienia zdjęć i sprawdzania listy produktów. Grafika jest prosta, ale atrakcyjna, świeżo malowana, oparta na flat designie.

 

screen_3

Zamiast męczyć się z kolekcjonowaniem rachunków, jak znaczków w klaserach, lepiej dmuchnąć na zimne z iProof. Hasło aplikacji to obietnica „…i nigdy nie zgubisz paragonu!” – z takim monitoringiem to możliwe.

 

Ściągnij iProof z Google Play!

 

tablica informacyjna


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x