Nowy Nexus złapany na zdjęciu

Newsy

Witamy w świecie Apple. Jeszcze dobre pół roku dzieli nas od premiery nowej wersji Nexusa, a już zaczęły się plotki, wycieki i inne niesprawdzone informacje. Według nie tak dawnych doniesień, producentem telefonu ma być LG. Jak się okazuje, nie do końca jest to prawdą.

Najnowsze informację mówią, że został ogłoszony konkurs na lepszego Nexusa. Walka toczy się pomiędzy LG i HTC. Obie firmy mają przygotować swoją wersję telefonu, a Google wybierze lepszy model. Prawdopodobnie wyszukiwarkowy gigant bardziej skłonny jest zatrudnić po raz drugi firmę HTC. Głównym powodem jest słabsza, niż oczekiwana, sprzedaż telefonu Nexus S, który ciągle cieszy się mniejszą popularnością, niż Nexus One. I właśnie Nexus w wersji tajwańskiej został uwieczniony na rozmazanym zdjęciu.
 
nexus3htclg

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Co możemy z niego odczytać? Brak klawiszy fizycznych sugeruje, że w Ice Cream Sandwich, podobnie jak w Honeycomb, przyciski menu będą wyświetlane bezpośrednio na ekranie przez system Android. Obok głośnika widać również kamerę do wideorozmów. Człowiek, który zdjęcie zrobił, twierdzi, że telefon pracuje w sieci HSPA+ oraz CDMA.

Czyjego Nexusa kupilibyście? Od HTC czy od LG?  

źródło: techhog.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x