htc one two one+ m8 przód 2 
Początek nowego roku zawsze obfituje w świeże wiadomości dotyczące nadchodzących flagowych modelów wszystkich producentów. Takie zbrojenie sił powoduje, że ilość informacji na temat poszczególnych urządzeń jest bardzo obfita. Tym razem przyszła pora na zrzut ekranu z HTC M8, czyli następcy One.

htc m8 screenshot zrzut ekranu one

Nadchodzący flagowy smartfon Tajwańczyków bardzo często pojawia się w wielu plotkach. Jedną z ostatnich jest wiadomość dotycząca klawiszy funkcyjnych, które w dotychczasowym modelu znajdują się połowicznie na samym wyświetlaczu jak i osobno pod nim. Tym razem HTC ma zamiar wszystkie trzy przyciski zlokalizować na ekranie. Również ujawnione zdjęcia wskazują na to, ale ich autentyczność stoi pod dużym znakiem zapytania. Dzisiaj Evan Blass postanowił uraczyć nas zrzutem ekranu z HTC M8, który prezentuje się następująco:

 

 

 

Jedną z pierwszych informacji ujawnionych na temat następcy modelu One było to, że HTC planuje wprowadzić nową wersję swojej autorskiej nakładki SenseUI. Połączenie jej z możliwościami Androida 4.4 KitKat widać właśnie na powyższej grafice – jednolity kolor ikon informacyjnych, przeźroczyste tło klawiszy funkcyjnych. To wszystko zgrywa się w jedną całość i wygląda stosunkowo interesująco.

 

Premiera HTC M8 przewidywana jest na 17. dzień marca. Wtedy to najprawdopodobniej odbędzie się odpowiednia konferencja w Nowym Jorku i oficjalnie poznamy następcę smartfonu One, który w rzeczywistości ma być jego lekkim liftingiem.

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.