Google prezentuje Sony Xperia Z Ultra oraz LG G Pad 8.3 z czystym Androidem

Newsy

lg-gpad-gpe2

W minionych miesiącach wszyscy mocno zdziwili się, gdy Google zaprezentowało światu specjalne edycje popularnych smartfonów Galaxy S4 oraz HTC One, które nie będąc częścią rodziny Nexus, mogą cieszyć się posiadaniem czystego Androida oraz regularnym otrzymywaniem aktualizacji do najnowszych wersji systemu, z tylko niewielkim opóźnieniem względem Nexusów. Dziś rodzina urządzeń „Google Play Edition” poszerzyła się o dwa kolejne modele, dając tym samym mieszkańcom USA możliwość wyboru z coraz szerszego portfolio sprzętów z Androidem w czystej postaci.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

HERO_IMAGE_Sony_Experia

Do zaprezentowanych urządzeń należy ogromny smartfon Sony Xperia Z Ultra, wyceniony tutaj na $650, oraz tablet LG G Pad 8.3, który w edycji od Google kosztuje $350. Specyfikacja techniczna tych modeli nie będzie w szczególny sposób odbiegać od ich klasycznych wariantów, a jedyne różnice będą tutaj widoczne tylko w oprogramowaniu.

Szansa na to, że nowe urządzenia w edycji z czystym Androidem trafią oficjalnie poza rynek amerykański jest niezwykle nikła. Wyjątkowo ciekawe jest jednak to, że Google kontynuuje współpracę z wieloma producentami, którzy przygotowują specjalne modele skierowane do pasjonatów Androida.

 

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x