HTC-One-X-Plus-L45b-black

Polityka aktualizacji tajwańskiego producenta od miesięcy rozczarowuje wszystkich posiadaczy ich smartfonów. Wygląda jednak na to, że w końcu coś zaczęło ruszać w tej kwesti, bowiem do grona urządzeń z Jelly Bean 4.2.2 dołącza HTC One X+.

Od dzisiejszego dnia aktualizacja oznaczona numerem 2.17.709.2 jest dostępna do pobrania dla wszystkich mieszkańców Tajwanu i niestety na razie tylko dla nich. Nowa wersja oprogramowania oprócz aktualizacji systemu do wersji 4.2.2, przynosi przede wszystkim Sense 5 wraz z jego najbardziej wartościowymi funkcjami jak odtwarzacz muzyki z możliwością wyświetlania tekstu i wizualizacją, HTC Zoe oraz oczywiście BlinkFeed. Ponadto update wnosi kolejne poprawki wydajnościowe, ulepszoną aplikację aparatu, wyświetlanie stanu baterii w opcjach pasku stanu, a także możliwość szybkiego otwarcia dwunastu podstawowych ustawień telefonu za pomocą dwóch palców.

xO8r7VPjkLA

Nowe oprogramowanie dostępne jest w formie OTA, a jego rozmiar wynosi 484,58 MB, dlatego producent zaleca aktualizację za pomocą Wi-Fi.

Myślimy, że informacja ta wydaje się być bardzo optymistycznym akcentem dla wszystkich posiadaczy ubiegłorocznych tajwańskich flagowców i daje nadzieję, że już niebawem producent uruchomi proces aktualizacyjny także i na całym świecie. 

źródło: htc.com/tw, htcfamily.ru
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec