Sony Xperia Tablet S dostaje Androida 4.1.1

Newsy

Xperia Tablet S

Mamy dobrą wiadomość wszystkich posiadaczy tytułowego urządzenia – od dziś pojawiła się możliwość zainstalowania oficjalnej aktualizacji do Jelly Bean.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Do tej pory razie Sony udostępniło najnowszy dostępny system dla tabletu tylko dla USA, Kanady i Ameryki Południowej. Niestety, nie będzie to Android 4.2, tylko 4.1.1, jednak nawet ta wersja w porównaniu do obecnego wcześniej ICSa przyniesie znaczące zmiany, jak spory skok wydajnościowy (dzięki Project Butter) czy też możliwość korzystania z Google Now. Cały changelog nie został jeszcze opublikowany.

Niestety, nie wiadomo, kiedy dokładnie aktualizacja pojawi się w krajach europejskich, prawdopodobnie jednak w najbliższych dniach. Dostępność tejże można sprawdzić w ustawieniach tabletu.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x