ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

X Phone będzie dostępny w aż 20 wariantach kolorystycznych?

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy

Smartfon Motoroli, o którym mowa od dawna, zapowiada się na jedno z najciekawszych urządzeń tego roku. Całkiem niedawno informowaliśmy, że X Phone ma dać użytkownikowi niespotykaną dotąd wcześniej możliwość personalizacji. Najnowsze plotki rzucają jednak nieco inne światło na tą kwestię.

Wygląda niestety na to, że „niespotykane możliwości personalizacji” będą tyczyć się jedynie wizualnej strony telefonu. Flagowiec Motoroli oraz Google’a miałby być oferowany w aż 20 wariantach kolorystycznych. Podobno liczba ta ciągle się zmienia i dostępnych kolorów może być nawet więcej. Zaś sama możliwość konfiguracji sprzętowej, która związana jest z X Phone od samego początku, nie będzie najprawdopodobniej w ogóle dostępna. Przypomnijmy, że producent miał dać nam możliwość wybrania m.in. wielkości ekranu, czy ilości RAM. O wspominanym wcześniej dobraniu tworzywa, z którego będzie wykonana obudowa, nie ma teraz żadnych informacji.

Miejmy nadzieję, że to tylko plotki, a na konferencji Google I/O 2013 koncern z Mountain View, przedstawi optymalne rozwiązanie dla fanów Androida.

źródło: androidcommunity.com

Sprawdź najnowsze wpisy