X Phone będzie dostępny w aż 20 wariantach kolorystycznych?

Newsy

Smartfon Motoroli, o którym mowa od dawna, zapowiada się na jedno z najciekawszych urządzeń tego roku. Całkiem niedawno informowaliśmy, że X Phone ma dać użytkownikowi niespotykaną dotąd wcześniej możliwość personalizacji. Najnowsze plotki rzucają jednak nieco inne światło na tą kwestię.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wygląda niestety na to, że „niespotykane możliwości personalizacji” będą tyczyć się jedynie wizualnej strony telefonu. Flagowiec Motoroli oraz Google’a miałby być oferowany w aż 20 wariantach kolorystycznych. Podobno liczba ta ciągle się zmienia i dostępnych kolorów może być nawet więcej. Zaś sama możliwość konfiguracji sprzętowej, która związana jest z X Phone od samego początku, nie będzie najprawdopodobniej w ogóle dostępna. Przypomnijmy, że producent miał dać nam możliwość wybrania m.in. wielkości ekranu, czy ilości RAM. O wspominanym wcześniej dobraniu tworzywa, z którego będzie wykonana obudowa, nie ma teraz żadnych informacji.

Miejmy nadzieję, że to tylko plotki, a na konferencji Google I/O 2013 koncern z Mountain View, przedstawi optymalne rozwiązanie dla fanów Androida.

źródło: androidcommunity.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x