Motorola zmuszona do opóźniania premiery X Phone?

Newsy

Motorola X Phone to projekt mający na celu stworzenie smartfona z Androidem jakiego jeszcze na rynku nie było. Ilość pewnych informacji na jego temat jest obecnie praktycznie zerowa, lecz w Sieci co jakiś czas pojawiają się kolejne plotki i pogłoski związane z tym urządzeniem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najnowsza z nich podaje, że początkowa data premiery, ustalona na przełom czerwca i lipca, została ostatnio przełożona na późny sierpień. Powody pozostają nieznane, ale najwidoczniej producent wciąż potrzebuje sporo czasu na doszlifowanie X Phone. Według ostatnich źródeł urządzenie wciąż znajduje się we wczesnej fazie prototypu i bardzo przypomina to, które wyciekło do Sieci już jakiś czas temu.

Zastosowany wyświetlacz posiada przekątną 4,7″ oraz wysoką rozdzielczość 1080p (1920×1080) i jest otoczony bardzo cienkimi ramkami. Całość kontroluje Android 4.2 Jelly Bean, wzbogacony o kilka własnych rozwiązań producenta. Wyklucza to więc możliwość tego, że X Phone stanie się członkiem rodziny Nexus, która jak dobrze wiemy posiada czystą wersję systemu, wprost od Google.

Pozostaje nam więc jedynie czekać i liczyć na to, że nadchodzący smartfon Motoroli rzeczywiście okaże się przełomowym urządzeniem. W ciągu nadchodzących miesięcy poznamy zapewne więcej szczegółów dotyczących X Phone, o których postaramy się Was bezzwłocznie poinformować.

 

źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x