Samsung ułatwia szybkie drukowanie ze swoich smartfonów

Newsy

Samsung poinformował dziś o wprowadzeniu nowych rozwiązań, które mają ułatwić drukowanie dokumentów i zdjęć z naszych smartfonów. Producent ma zamiar już niebawem wypuścić na rynek kolorowe drukarki laserowe wyposażone w obsługę NFC. Dzięki temu po przyłożeniu naszego urządzenia będziemy mogli bez czasochłonnej konfiguracji szybko połączyć się i wydrukować interesujący nas dokument, czy też zdjęcie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung już teraz oferuje kilka ciekawych rozwiązań w tej kwestii, oferując dla wszystkich urządzeń z Androidem aplikację Samsung Mobile Print, umożliwiającą połączenie się z niektórymi drukarkami bezprzewodowymi.

Ciekawe, czy koreański producent zdecyduje się też na wypuszczenie przenośnej drukarki dla smartfonów, łączącej się przez NFC, w stylu tej zaprezentowanej jakiś czas temu przez LG.

 

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x