Cirlce K pralkomat

Idziesz na stację benzynową, a tam pralka – Circle K z nową usługą w Polsce

2 minuty czytania
Komentarze

Cirlce K wprowadza na wybranych stacjach benzynowych w Polsce pralkomaty. Jak sama nazwa wskazuje, będą to ogólnodostępne pralki samoobsługowe, a do tego jeszcze suszarki. Innymi słowy będzie można w jednym miejscu szybko wyprać przynajmniej część ubrań. Sam pomysł zdaje się być ciekawy, choć oczywiście nie nowy, ale już samo umiejscowienie pralkomatów zdaje się być dziwne.

Circle K wprowadza pralkomaty na stacjach benzynowych

Jeżeli często podróżujecie samochodem lub w bardzo długie trasy, to rozwiązanie wprowadzone właśnie przez Circle K może się Wam spodobać. Firma zdecydowała się na zamontowanie pralkomatów w czterech lokalizacjach w Polsce. Takie rozwiązania będę w przyszłości także w innych miejscach, ale obecnie dostępne są w Warszawie, Krakowie oraz Łodzi. Samoobsługowe pralki firmy Break & Wash wyposażono w trzy programy prania oraz dwa warianty suszenia, a za ich obsługę zapłacimy kartą, gotówką czy kartami pre-paid. Oczywiście dostęp do pralek jest całodobowy, a jeżeli ktoś nie ma ze sobą środków piorących, ma być możliwość ich zakupienia.

W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim wygodą klienta. Stawiamy na rozwiązania, które zgodnie z modelem convenience ułatwiają życie, dlatego zdecydowaliśmy na wprowadzenie pierwszych pralkomatów na naszych stacjach. Odwiedzają nas kierowcy zawodowi, osoby podróżujące przez Polskę i Europę i to właśnie z myślą o nich wdrożyliśmy nową usługę. Często w dużych turystycznych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków, indywidualni klienci poszukują takich rozwiązań – chcielibyśmy, aby na naszych stacjach znaleźli jak najwięcej udogodnień i robimy kolejny krok w tym kierunku.

Renata Timoščik, dyrektor ds. rozwoju oferty sklepowej w Circle K Polska.

Zobacz też: realme wprowadza do Polski trzy nowe smartfony.

Sam pomysł zdaje się być ciekawy, ale chyba lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie takiego rozwiązania nie w miastach, a na stacjach zlokalizowanych przy autostradach lub drogach szybkiego ruchu. Circle K informuje, że takie sprzęty mają pojawić się na stacji przy MOP Kępsko Zachód, więc jest to coś, z czego faktycznie sporo osób może tam korzystać.

Źródło: Informacja prasowa

    Motyw