Logo sieci sklepów Lidl na elewacji budynku na tle niebieskiego nieba z niewielkimi chmurami.
LINKI AFILIACYJNE

Lidlomix, iPhone 14 i PlayStation 5 do zdobycia za darmo w Lidlu. Właśnie rusza specjalna akcja

3 minuty czytania
Komentarze

Popularne markety co jakiś czas organizują różnego rodzaju konkursy. Ostatnio wystartowała loteria Lidla, w której można wygrać m.in. iPhone’a 14 i PlayStation 5. Sprawdzamy, co dokładnie należy zrobić, by mieć szansę na wygraną.

Loteria Lidla. Co zrobić, by wziąć udział?

Żeby wziąć udział w loterii Lidla, należy przede wszystkim między 13 listopada a 23 grudnia zrobić zakupy za min. 99 zł, przy czym do kwoty nie wliczają się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz karty prezentowe. Liczą się zarówno zakupy zrobione w stacjonarnych marketach, jak i w sklepie online.

Kolejny krok to zarejestrowanie dowodu zakupu na stronie lidloteria.pl. W specjalnym formularzu trzeba podać m.in. dane kontaktowe oraz numer dowodu zakupu promocyjnego. Każdy dowód zakupu (paragon oryginalny lub z aplikacji Lidl Plus bądź faktura ze sklepu online wystawiona na pełnoletnią osobę fizyczną) zgłoszony do loterii trzeba zresztą zachować. Będzie on potrzebny do ew. odbioru nagrody. Lidl zaznacza w regulaminie, że nie są dopuszczalne skany, kopie, duplikaty, odpisy ani wtórniki dowodu zakupu.

Skoro przy nagrodach jesteśmy, to warto wiedzieć, co dokładnie można wygrać. Pierwsza kwestia to nagrody natychmiastowe. Są one przydzielane w ramach 41 etapów dziennych. W skrócie codziennie między 6:00 a 21:59 co godzinę zostaje otwarta bramka czasowa, w każdej znajduje się jedna nagroda natychmiastowa. Do zdobycia jest łącznie 656 nagród:

  • 82 nagrody I stopnia: projektor Samsung The Freestyle
  • 82 nagrody II stopnia: smartfon iPhone 14 128 GB
  • 123 nagrody III stopnia: lokówko-suszarka Dyson Airwrap
  • 246 nagród IV stopnia: robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart
  • 123 nagrody V stopnia: konsola Sony PlayStation 5 z grą EA Sports FC24

Uczestnik wygrywa nagrodę natychmiastową w sytuacji, kiedy jego zgłoszenie wpływa do bazy zgłoszeń, jako pierwsze w dacie i godzinie bądź po upływie daty i godziny otwarcia danej bramki czasowej (w czasie jej trwania), do której przypisana jest określona nagroda natychmiastowa. Losowość gry polega na zapisywaniu prawidłowego zgłoszenia w bazie zgłoszeń, zgodnie z kryterium czasu, w jakim ono wpłynęło. Wynik gry zależy od przypadku.

– czytamy w regulaminie loterii.

Dodatkowo 9 stycznia 2024 roku spośród wszystkich zgłoszeń do loterii zostaną wyłonione trzy, których autorzy otrzymają nagrody dodatkowe w postaci 20 000 złotych. Co istotne, do każdej z nagród w loterii doliczana jest taka kwota pieniędzy, która pozwala opłacić podatek. Formalnościami w tym zakresie zajmuje się organizator, którym jest SMOLAR Agencja Promocyjno-Reklamowa.

Zainteresowanych dalszymi szczegółami loterii odsyłamy do regulaminu. Polecamy także zajrzeć do naszego tekstu o cenach lidlomixa, czyli robota Monsieur Cuisine. A jeśli marzą wam się naprawdę wartościowe nagrody, np. stuningowane samochody, sprawdźcie zasady loterii z 7 autami zorganizowanej przez YouTubera Buddę.

źródło: informacja prasowa, zdjęcie główne: Depositphotos

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw