Gra tygodnia Android.com.pl: Star Wars: KOTOR

2 minuty czytania
Komentarze
starwars

Stało się, miesiąc temu w Sklepie Play pojawiła się uwielbiana przez masę graczy produkcja. Mowa o popularnym Star Wars: Knights of The Old Republic, najlepszym dla wielu tytule osadzonym w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tylko czy warto wydać prawie 40 zł na tą grę w mobilnej wersji?

Star-Wars-Knights-of-the-Old-Republic-20-1280x960

Zacznijmy od tego, że KOTOR to pełnoprawna wersja gry, która w żaden sposób nie została zmieniona. Płacąc określoną kwotę, dostajemy wszystko co potrzebne do zabawy, a tytuł nie posiada mikropłatności. To duży plus, ale warto pamiętać, że należy zarezerwować sobie 2,5 GB pamięci, bo produkcja właśnie tyle zajmuje.

unnamed (1)

W grze stajemy się jedną z postaci przemierzających świat Gwiezdnych Wojen wraz ze swoją drużyną. To kawał solidnego RPG-a z masą umiejętności i możliwości personalizacji. Fabuła jest interesująca i zapewni rozrywkę na kilkadziesiąt godzin. Klimat sagi został doskonale oddany i nawet najwierniejsi fani powinni być zadowoleni.

unnamed (2)

Sterowanie musiało zostać dopasowane do ekranu dotykowego. Mnogość szczegółów i minimalistyczny interfejs pozwala na wygodną grę jedynie na sporym urządzeniu. Ekran o przekątnej 5 cali może okazać się za mały do wygodnej obsługi wszystkich elementów. Poza tym, wszystko działa w jak najlepszym porządku, ale szczerze polecam grę na zsynchronizowanym padzie. Nie zasłaniamy sobie elementów interfejsu, a gałki analogowe doskonale nadają się do sterowania postacią.

unnamed (3)

Najważniejsze pytanie brzmi, czy warto kupić tą grę? Tak, szczególnie jeśli jesteśmy fanami produkcji i zagrywaliśmy się w nią lata temu. Doświadczymy po raz kolejny tego samego, ale na przenośnym urządzeniu. To jedna z niewielu gier naprawdę warta swej wysokiej ceny, bo za 40 zł mamy kilkadziesiąt godzin wyjętych z życiorysu.

Pobierz SW: KOTOR ze Sklepu Play!

 
Gier tygodnia ciągle mało dlatego proszę o przysyłanie propozycji swoich ulubionych tytułów. Do następnej niedzieli!

Motyw