Gra tygodnia Android.com.pl: The Tribez

2 minuty czytania
Komentarze
tribez

The Tribez to z pozoru gra jakich wiele, oferująca długą i żmudną rozgrywkę przetykaną mnóstwem mikropłatności. Osobiście spędziłem z tym tytułem prawie pół roku i nie wydałem ani złotówki na przyśpieszenie rozgrywki. Chciałbym się podzielić przemyśleniami i polecić The Tribez jako doskonałą propozycję dla fanów gatunku, ale zaznaczam, że nie jest to gra dla każdego.

The-Tribez-opener

Już na początku The Tribez okazuje się być oryginalna i nie kopiuje schematów z podobnych tytułów. W tym przypadku musimy wspomóc w rozwoju starożytną cywilizację przypominającą te z Ameryki Południowej. Znajdziemy tutaj także masę innych nawiązań historycznych i już po niedługiej zabawie nasza wioska stanie się bardzo rozwinięta.

71a22a98

Naszym celem jest opanowanie całego terytorium mapy co wymaga miesięcy, a nawet lat ciągłej, intensywnej gry. Musimy stopniowo rozwijać naszą cywilizację i zaspokajać jej potrzeby, które zwiększają się wraz z postępem technologicznym. Zabawa toczy się w czasie rzeczywistym i jeśli rozpoczniemy budowę jakiegoś obiektu możemy wyjść z gry, a budynek i tak po odpowiednim czasie będzie gotowy.

original-a163bbbccf

Nawet będąc cały czas zalogowanym mamy co robić, bo dochody z budynków nie kumulują się kiedy długo ich nie zbieramy. Im więcej różnorodnych rzeczy przynosi nam zyski, tym częściej musimy tutaj zaglądać. Nie ma sensu zaczynać zabawy jeśli nie dysponujemy sporą ilością wolnego czasu, a warto się przygotować na kilkugodzinne, codzienne sesje przed smartfonem.

ed734d45be927ca5fbfc4ee2e6672b3a

Tym, co wyróżnia The Tribez jest bardzo ładna grafika i animacje. Nasi podopieczni żyją własnym życiem, wykonują codzienne obowiązki i mają różnorakie pragnienia. Bardzo łatwo się tutaj zatracić na bardzo długo. Ilość budynków i dekoracji które możemy stworzyć jest wprost niewyobrażalna. Sam spędziłem wiele godzin na upiększaniu swoich miast, aby wyglądały tak, jak sobie je wymarzyłem.

dad8e24d34a48440379a8b5db8f49da6

The Tribez to fenomenalna gra, przemyślana i dopracowana. Ostrzegam jednak, że bardzo wciąga i polecam ją tylko tym, którzy są wstanie poświęcić jej kilka godzin dziennie.

Pobierz The Tribez ze Sklepu Play!

 
Jeśli podobnie jak ja zatraciliście się w jakimś tytule i chcielibyście go polecić innym, piszcie na [email protected]. Do nastepnego razu!

Motyw