Gra tygodnia Android.com.pl: Bike Racing 3D

2 minuty czytania
Komentarze
bike3d

Dzisiaj gra, która urzekła mnie swoją prostotą i jednocześnie wciągnęła niemiłosiernie. Bike Racing 3D to z pozoru tytuł jakich wiele w Sklepie Play jednak coś mówi mi, że warto go docenić. Zapraszam!

 
Tytuł opiera się na prostych zasadach gdzie musimy przejechać z punktu A do B w jak najkrótszym czasie pokonując przeszkody i wykorzystując elementy terenu do wykonywania ewolucji. Wszystko okraszone jest przyzwoitą, trójwymiarową grafiką. Podczas jazdy widzimy naszego bikera z boku i dopiero gdy się rozbijemy, jesteśmy świadkami zbliżenia, które odkrywa prawdziwą głębię owej grafiki. Czujemy się jakbyśmy jednocześnie grali w tytuł 2D i 3D zarazem w zależności od momentu.

unnamed

Na początku dostajemy najsłabszy motocykl oraz pierwszy pakiet poziomów. Za każdy z nich możemy zdobyć maksymalnie 3 gwiazdki. Ich odpowiednia ilość jest potrzebna do odblokowania kolejnych plansz więc warto je zbierać. Podczas jazdy musimy łapać monety, po trzy w każdym poziomie oraz wykonywać dodatkowe zadania. Może to być np. kilka backflipów lub przejechanie z punktu A do B w konkretnym czasie. Trasy, po których przyjdzie nam jeździć są bardzo zróżnicowane i dobrze zbalansowane. Czasem trzeba się bardzo namęczyć, żeby zdobyć te 3 gwiazdki i zabiera nam to sporo czasu.

unnamed (1)

Za przejechanie poziomu dostajemy pieniądze, które możemy wydać na rozwój motocykla bądź zakup nowego. Ta druga opcja wydaje się być lepszym rozwiązaniem. Sam męcząc się nad jednym skokiem zdecydowałem się zakupić lepszy sprzęt, który od razu lepiej sobie radził. Sterowanie zostało wykonane przyzwoicie, a przyciski rozłożono bardzo dobrze. Pod prawym kciukiem mamy gaz i hamulec natomiast lewym przechylamy się na boki i skaczemy. Nie miałem z tym żadnych problemów.

unnamed (2)

Największą zaletą gry jest jej grywalność. Przejście poziomu może zająć sporo czasu, a nawet gdy nam się to znudzi to za godzinę lub dwie znów mamy ochotę na kolejne próby. Bike Racing 3D jest grą tygodnia, bo to przyzwoita produkcja, która powinna Wam przypaść do gustu.

Pobierz Bike Racing 3D ze Sklepu Play!

 
Macie ulubioną grę, którą chcielibyście polecić innym? Piszcie na [email protected]!

Motyw