Gra tygodnia Android.com.pl: Buff Knight

2 minuty czytania
Komentarze
buffknight

Dzisiejszą grą tygodnia nie jest tytuł ani bardzo rozbudowany ani wyróżniający się czymś niezwykłym. Uznałem jednak, że zasłużył sobie na to by go polecić, bo zabawa przy nim była przednia. Zapraszam!

unnamed (2)

Po pierwsze, Buff Knight to endless runner, który został wykonany w nieco inny sposób i opiera się na innych mechanizmach niż konkurencja. Biegniemy tutaj w bok, a nasza ingerencja ogranicza się do klikania kilku przycisków w odpowiednich momentach. Grać możemy w trybie opowieści oraz biegu bez końca, który jest zdecydowanie ciekawszy. Otoczka fabularna mówi nam o bohaterze, który rutynowo wyrusza na poszukiwania bogactw. Gra właściwie przechodzi się sama. Nasz rycerz biegnie i samodzielnie zabija napotkane potwory i niszczy przeszkody. My możemy jedynie wypić miksturę lub odnowić manę oraz rzucać zaklęcia.

unnamed (3)

Kiedy napotkani wrogowie nas zabiją, możemy udać się do sklepu, aby rozwinąć postać. Wybieramy z kilku podstawowych cech takich jak siła ataku, szansa na zadanie krytycznego ciosu, siła zaklęć czy żywotność.

IMG_1790

Możemy także zakupić ekwipunek oraz go ulepszyć. Hełmów, zbroi, tarcz czy butów jest tak dużo, że nie potrafię podać dokładnej liczby. Co ciekawe, każda część uzbrojenia wygląda inaczej i możemy ją dowolnie ulepszać. Buff Knight wyróżnia się pod tym względem bardzo wyraźnie i fani rozwoju postaci na pewno będą zadowoleni.

Screenshots_2014-10-07-12-35-38-e1412677762557

Grając zbieramy artefakty, których jest 20. W trybie opowieści czeka na nas smok, po którego pokonaniu dostajemy jeden z artefaktów i kończymy grę. Chcąc znaleźć wszystkie przedmioty musimy grać aż dwadzieścia razy zaczynając kompletnie od zera. Tytuł jest na tyle interesujący i wciągający, że nie będzie to dla nas żadnym problemem, tym bardziej że rodzajów wrogów jest bardzo dużo i nie sposób się nudzić.

Buff Knight to jedna z niewielu gier, przy których mam ochotę spędzić tyle czasu, żeby zdobyć wszystkie osiągnięcia. Mimo swojej prostoty tytuł bardzo wciąga i zachęca do rozwoju postaci. Za 3 złote dostajemy wart swej ceny produkt i nie będziemy żałować wydanych na niego pieniędzy, polecam!

Pobierz Buff Knight ze Sklepu Play!

Gracie w coś, co was zaciekawiło i chcielibyście to polecić innym? Piszcie na adres [email protected] i komentujcie!

Motyw