Fantastyczna trójka Android.com.pl: Gry na nudę

3 minuty czytania
Komentarze
gry_na_nude

To nie wyścigi czy strategie są najpopularniejszymi grami na Androida. Można się o tym przekonać wchodząc w listę najlepszych tytułów Sklepu Play. To proste w swoich założeniach produkcje królują w domach, szkołach i biurach. Oto trójka najlepszych moim zdaniem prostych gier na nudę. Zapraszam!

Quizwanie

quiz-604x345

Gra będąca na drugim miejscu wśród płatnych tytułów. Jak się okazuje stało się tak nie bez powodu, ponieważ Quizwanie to niesamowicie wciągający tytuł. Gra umożliwia rywalizację pomiędzy nami, a naszymi znajomymi bądź losowymi przeciwnikami. Odbywa się to w formie odpowiedzi na losowe pytanie z wybranej dziedziny.

unnamed (1)

W ciągu sześciu rund wybieramy jedną z trzech dostępnych aktualnie kategorii i odpowiadamy na trzy pytania. Następnie, nasz przeciwnik robi dokładnie to samo. Suma zebranych punktów decyduje o wygranej bądź przegranej. W darmowej wersji mamy ograniczony dostęp do niektórych funkcji. Nie możemy np. sprawdzić swoich statystyk czy zmienić awatara. Za ponad 8 złotych wykupujemy wszystkie opcje, ale niewiele osób wie, że można to zrobić nieco inaczej. Wyszukując przeciwnika wystarczy wpisać słowo „premium”, aby za darmo odblokować pełen dostęp. Tym, co wyróżnia grę na tle innych jest możliwość samodzielnego dodawania pytań, dzięki temu rzadko trafimy na to samo.

Quizwanie-Appacz.net-Android-2

Quizwanie pozwoli sprawdzić Waszą wiedzę oraz spróbować rywalizacji ze znajomymi. Doskonała rozrywka na długie godziny, polecam.

Pobierz Quizwanie ze Sklepu Play!

WaveRun

maxresdefaultKolejny tytuł to gra o jeszcze prostszych założeniach jednak nie mniej ciekawa. WaveRun to czarne tło i świetlisty punkt, tak w jednym zdaniu można określić tą produkcję.

Na ekranie widzimy dwa szare tory poprzetykane pojedynczymi czerwonymi pasami. My, jako biała kropka pędzimy po jednym lub drugim torze unikając owych przeszkód i zbierając gwiazdki. Naszym celem jest oczywiście przetrwanie jak najdłużej czego nie ułatwia prędkość poruszania się punktu.

unnamed (1)

Gra jest bardzo przyjemna i prosta w swoich założeniach, a jednocześnie wciągająca. Tytuł idealny dla tych, którzy chcą uprzyjemnić sobie krótkie chwile.

unnamed

Pobierz WaveRun ze Sklepu Play!

99 Bricks Wizard Academy

maxresdefaultJeśli tęsknicie za poczciwym Tetrisem, ale chcielibyście go zobaczyć w nowej formie, ta gra jest właśnie dla Was.

Wcielamy się tutaj w czarodzieja, który musi nauczyć się trudnej sztuki układania wieży z klocków. Cały proces odbywa się tak jak w Tetrisie jednak jest nieco utrudniony. Na budowlę działa fizyka i poszczególne elementy mogą się przewrócić jeśli nieodpowiednio je poukładamy.

pobrane

Nasz poziom wtajemniczenia w sztukę czarodziejstwa wzrasta razem z postępami w budowie wieży. Dzięki temu gra nie robi się monotonna i nie nuży. To jeden z tych tytułów gdzie chce się zagrać jeszcze tylko ten jeden raz i tak przez kilka godzin. Serdecznie polecam nie tylko fanom czarodziejstwa, ale także sympatykom Tetrisa i innych gier logicznych.

99Bricks_screens

Pobierz 99 Bricks ze Sklepu Play!

Przypominam, że liczę na Wasze propozycje odnośnie tematów kolejnych „Fantastycznych trójek”. Co chcielibyście zobaczyć? Shootery, strategie, a może gry MMO? Piszcie w komentarzach!

Motyw