Fantastyczna trójka Android.com.pl: Gry wyścigowe

3 minuty czytania
Komentarze
Fantastyczna_trojka_wyscigi

Po wczorajszej porcji ciekawych kalendarzy przyszedł czas na to, co wielu z Was lubi najbardziej. Mowa oczywiście o grach prosto ze Sklepu Play. Na początku zajmiemy się tytułami wyścigowymi, które możecie znać, ale nie wszyscy z pewnością w nie graliście. Przedstawiamy trójkę produkcji, które są naszym zdaniem warte Waszej uwagi i każdej wydanej złotówki. Zapraszamy!

Real Racing 3

unnamed

Gra znana i szanowana, a mimo to nie jest tak bardzo popularna jak wskazywałaby na to jej jakość. Jakiś czas temu każde urządzenie wylewało siódme poty gdy tylko postanowiliśmy zagrać w Real Racing. Wiązało się to ze znakomitą grafiką, która do dziś może zachwycić.

Real-Racing-3-gra-android1

Od samego początku gra była uważana za najbardziej realistyczną tego typu wyścigową produkcję. Znajdziemy tutaj 90 licencjonowanych modeli samochodów wraz z wnętrzami, a ścigamy się na 12 autentycznych torach ze słynnym Silverstone na czele. Oprócz długiej kariery kierowcy, czeka na nas wyróżnik tej produkcji, a mianowicie dopracowany multiplayer. Możemy ścigać się ze znajomymi lub losowymi przeciwnikami w czasie rzeczywistym co dodaje grze sporo realizmu. Wreszcie doskonała grafika, świetny model uszkodzeń i warunki pogodowe. Wisienką na torcie jest funkcjonalny widok z wnętrza pojazdu, który sprawia, że tytuł gry nabiera dosłownego znaczenia.

20130301021246a0dety9bhlw34eb3

Czy polecam Real Racing 3? Owszem, szczególnie, że jest to bezpłatny tytuł oferujący wiele w zamian. Jeśli tylko mamy w miarę solidny sprzęt, doświadczymy wielu wspaniałych wrażeń.

Pobierz Real Racing 3 ze Sklepu Play!

Asphalt 7, Asphalt 8

A8_5F00_screen_5F00_1920x1080_5F00_EN_5F00_146_5F00_fake_2D00_5_5F00_v3_5F00_nologo_5F00_4D92BA48

Gry  Asphalt to już klasyka obecna jeszcze na Javie. W przypadku Androida siódma i ósma odsłona są najlepsze i zawierają mnóstwo ciekawych rozwiązań. Właściwie każdy kolejny tytuł z serii był lepszą wersją poprzednika więc najnowsza odsłona czerpie pełnymi garściami z poprzedniczek dodając nieco od siebie.

Screenshot.280922.1000003

Asphalt to przeciwieństwo Real Racing. O realizmie nie ma tu mowy, a my co rusz rzucamy wyzwanie grawitacji. Model jazdy jest bardzo zręcznościowy i nie wymaga specjalnych umiejętności. Sterowanie zostało uproszczone, abyśmy mogli cieszyć się tym, co dzieje się na ekranie. Wybuchy, kraksy i wszechobecna rozwałka to chleb powszedni, a gra nagradza nas za co bardziej szalone akcje. Dodatkowo dostajemy tryb multiplayer oraz masę sieciowych wyzwań dla lubiących maksować wyniki. Asphalta 8 można pobrać zupełnie za darmo, a za siódmą odsłonę trzeba zapłacić kilkanaście złotych. Mimo tego, warto to zrobić tym bardziej, że często można trafić na promocję.

unnamed (1)

A8: Airborne i A7: Heat to świetne zręcznościowe gry wyścigowe, które nie zdobyły popularności bez powodu. Warto je samodzielnie pobrać i przetestować.

Pobierz Asphalta 7 ze Sklepu Play!

Pobierz Asphalta 8 ze Sklepu Play!

Beach Buggy Racing

beach-buggy-racing-tips

Teraz coś z nieco innej bajki, przeznaczonego dla fanów beztroskich klimatów. Beach Buggy Racing to czysto zręcznościowa gra opierająca się na jeszcze prostszych schematach niż Asphalt. Dostajemy przyjemne dla oka modele samochodów i otoczenie wyrwane wprost z kreskówkowego świata.

unnamed (2)

W Beach Buggy Racing jeździmy samochodzikami po różnorakich krainach zbierając moce specjalne i starając się wyprzedzić innych. Możemy ulepszać pojazd, a także zmieniać jego wygląd. Istnieją różne tryby gry od standardowych wyścigów do pojedynku jeden na jednego. Trójwymiarowa grafika zapewnia miłe dla oka wizualne doznania.

original-ad6048f7df

Jeśli ktoś szuka czegoś prostego i przyjemnego, a lubi gry wyścigowe ten tytuł nada się znakomicie. Będzie też ciekawą propozycją dla najmłodszych, ponieważ potrafi doskonale zająć czas.

Pobierz Beach Buggy Racing ze Sklepu Play!

Dziękuję za uwagę i proszę o proponowanie kategorii gier do kolejnych Fantastycznych trójek. Czekam na opinie na temat serii w komentarzach!

Motyw