Serwis WiMP jest zapewne już dobrze znany osobom, które na co dzień śledzą nowinki związane z branżą muzyczną, a zwłaszcza z serwisami zajmującymi się streamingiem muzyki. Ku zaskoczeniu wielu osób WiMP zadebiutował w Polsce, a wczoraj sieć komórkowa Play rozpoczęła z nim współpracę.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Użytkownicy Play-a mogą za darmo przez miesiąc testować usługę i otrzymać dostęp do 20 milionów utworów pochodzących z wytwórni EMI, Universal, Sony i Warner, które możemy odsłuchać w dowolnym momencie lub zapisać, aby móc odtworzyć je będąc poza dostępem do sieci. Po zakończeniu okresu testowego miesięczny abonament wynosi 19,99 PLN. Warto też dodać, że osoby korzystające z dedykowanej aplikacji nie muszą też martwić się koszty związane z transmisją danych.

Oferta dedykowana jest tylko dla osób, które posiadają abonament. Aktywować ją możemy wysyłając SMS-a o treści „START” na numer 19467.

Źródło: Informacja prasowa
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.