Orange na święta postanowiło ruszyć z akcją, w trakcie której każdy klient ma możliwość dostać za darmo jeden z prezentów. Jaki to będzie podarek będzie zależało tylko od tego jaki abonament/ofertę wybierze.

Osoby, które zdecydują się skorzystać z oferty FunPack (telewizja + internet + telefon) otrzymają za złotówkę telewizor Samsung Full HD 3D i dekoder z nagrywarką za darmo. Klienci, którzy jednak wybiorą:

  • Smart Plan Multi mogą dostać Samsunga Galaxy S Advance
  • Smart Plan Mix mogą dostać BlackBerry 9320
  • Smart Plan Halo mogą dostać HTC Explorer.
  • Orange Free mogą dostać Alcatel One Touch EVO7
  • Firma bez Ograniczeń 119 mogą dostać Sony Xperia T, Nokia Lumia 800 lub 820.

Dodatkowo użytkownicy oferty na kartę mogą otrzymać nawet do 200 minut na rozmowy do wszystkich sieci po doładowaniu konta, zaś w sklepie akcesoria.orange.pl przygotowano świąteczne zestawy akcesoriów do popularnych smartfonów (m.in. do Galaxy S III). Ponadto każdy może ustawić sobie za darmo „Last Christmas” w usłudze Halo Granie.

Źródło: Orange
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.