T-mobile na kartę z ofertą typu no limit

Telekomunikacja

T-Mobile jakiś czas temu w informacji prasowej stwierdził, że już niedługo oferta na kartę uzyska dostęp do opcji nielimitowanych połączeń i sms-ów do wszystkich sieci. Zgodnie z obietnicą od paru dni użytkownicy T-Mobile na kartę mają już taką możliwość.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Użytkownicy, którzy doładują konto za kwotę pomiędzy 20-49 PLN otrzymają 5 dni bez limitu, 50 – 99 PLN – 10 dni, a powyżej 100 PLN – 20 dni. Oferta ta jest wykorzystywana przed innymi zamówionymi pakietami (czyli mając pakiet z darmowymi SMS-ami najpierw operator rozlicza zgodnie z ofertą no limit, a po zakończeniu jej z posiadanym pakietem).

Osoby, które korzystają z opcji podwójnego doładowania również będą mogli korzystać z tej oferty.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x