Pomarańczowy operator jest trzecią i ostatnią siecią, która zdecydowała się obniżyć ceny smartfonów. Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy z tą firmą mogą liczyć na ceny mniejsze nawet o 930 złotych! Niestety każdy telefon przyporządkowany jest do konkretnej taryfy. Wszystkie urządzenia objęte promocją są z Androidem na pokładzie. Niestety czas na podjęcie decyzji mija 23 września.

Operator promocją objął następujące smartfony:

  • Sony Ericsson Xperia arc S
  • HTC One S
  • HTC One X
  • Sony Xperia P
  • Motorola RAZR
  • Sony Xperia U
  • Samsung Galaxy S II.

W taryfie Delfin w abonamencie za 99,90 PLN możemy wybrać Samsunga Galaxy S II za 49 złotych (obniżka o 500 PLN), HTC One S za 69 złotych (obniżka o 700 PLN), HTC One X za 149 złotych (obniżka o 930 PLN) oraz Sony Xperia P za 9 złotych (obniżka o 290 PLN).

W taryfie Delfin w abonamencie za 79,90 PLN możemy wybrać Sony Ericssona Xperię arc S za 49 złotych (obniżka o 500 PLN) oraz Motorolę RAZR za 129 złotych (obniżka o 800 PLN).

W taryfie Delfin w abonamencie za 59,90 PLN możemy wybrać Sony Ericssona Xperię arc S za 89 złotych (przecena o 700 PLN).

W taryfie Pantera w abonamencie za 49,90 PLN możemy wybrać Sony Xperię U za 49 złotych (obniżka o  400 PLN).

Strona www z promocją znajduje się >TUTAJ<.

Co sądzicie o promocji zaproponowanej przez Orange?

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.