Parę dni temu pisaliśmy o nowej promocyjnej ofercie T-Mobile. Teraz zaś również kolejni operatorzy dołączyli do nowego trendu. W tym newsie opiszemy, co dla nowych i przedłużających umowy klientów przygotowała fioletowa sieć.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wśród smartfonów z systemem Android operator objął promocją następujące modele:

  • HTC Wildfire S
  • Samsung Galaxy Note
  • Sony Ericsson Xperia mini pro
  • Sony Xperia S

Ceny urządzeń zależne są od taryfy. Pełna tabelka znajduje się pod tym adresem: >LINK<. W związku z licznymi taryfami jakie oferuje Play, ciężko jest na pierwszy rzut oka ocenić, który smartfon najbardziej opłaca się zakupić, dlatego analizę cen pozostawiam do samodzielnego rozważenia.

Źródło: Informacja Prasowa
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.