Atrakcyjne ceny smartfonów w T-Mobile

Telekomunikacja

Jak podaje operator T-Mobile od 19 września 2012 roku wprowadza nową ofertę dla obecnych klientów oraz dla przenoszących numer od innego operatora. Klienci przede wszystkim będą mogli nabyć najnowsze smartfony, po znacznie niższych cenach.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pierwsza promocja to T-Mobile frii, w której użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y oraz MMS-y, a także 2 GB transferu danych. Cena abonamentu wynosi 139,90 PLN (frii 140) lub 189,90 PLN (frii 110). Druga promocja dotyczy zaś taryfy Rodzina, w której każdy otrzymuje 200 minut do wszystkich sieci oraz 500 MB transferu danych. Abonament w tym wypadku wynosi 139,90 (Rodzina 110) lub 99,90 PLN (Rodzina 80). Obydwie umowy muszą być podpisane na okres 36 miesięcy. Ponadto ceny abonamentu wzrastają o 10 złotych w przypadku rezygnacji z usługi [email protected]

Smartfony jakie mamy możliwość wybrać to Sony Xperia S (w każdej opcji za 1 PLN) oraz Samsung Galaxy S III (w taryfie frii 140 i Rodzina 110 za 1 PLN, zaś w taryfie frii 110 i Rodzina 80 za 399 złotych).

Co sądzicie o nowej promocji magentowej sieci?

Źródło: Informacja Prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x