Mobilny Internet w Plusie od 14,90 zł a LTE od 29,90 zł miesięcznie

Grzegorz Kaczmarek Grzegorz Kaczmarek Telekomunikacja

Nie od dziś wiadomo, że Plus GSM udostępnia najszybsze technologie jeśli chodzi oferty mobilnego Internetu oraz zasięg w Polsce. Kilka dni temu w życie weszła nowa oferta Plus Internet, w której:

 

  • najtańszy abonament za 14,90 zł miesięcznie umożliwia dostęp do sieci z prędkością łącza do 21 Mb/s,
  • wszystkie pozostałe sześć abonamentów pozwala na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE z prędkością do 100 Mb/s, a najtańszy z nich to tylko 29,90 zł miesięcznie.

 

Co prawda pierwsza oferta oferuje jedynie 0,5 GB transferu. Także w tej ofercie nocny pakiet 50 GB danych darmowy jest tylko do 16 listopada, podczas gdy w pozostałych pakietach jest standardem przez cały czas trwania umowy.

Oferta za 29,90 zł jest już bardziej atrakcyjna: do wykorzystania mamy 2 GB danych (3 GB jeśli jesteśmy już  abonentami Plusa). W połączenie z nocnym transferem jest to bardzo niska cena za dostęp do sieci w technologii LTE.

Należy także pamiętać, że w zasięgu LTE, HSPA i HSPA+ sieci Plus jest obecnie 83% Polaków. Szczegółowe cenniki oraz oferty z laptopem Acer lub tabletem Samsung 8.9 znajdziecie na stronie www.plus.pl

 

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy