W Polskę wyruszył specjalny autobus Plusa, w którym będzie można sprawdzić działanie mobilnego dostępu do sieci w technologii LTE. Od dziś, do 29 kwietnia autobus mogą odwiedzać mieszkańcy Poznania.  Autobus LTE jest pojazdem miejskim, który został podzielony na 5 specjalnych stref, w których każdy ma mieć możliwość „poczucia na własnej skórze” jak działa LTE, oferujący transfer do 100 Mb/s. O jakich 5 strefach mowa, dowiecie się z fragmentu notki prasowej:

„Przestrzeń busa podzielona została na pięć funkcjonalnych stref ze stanowiskami prezentacyjnymi wyposażonymi w tablety LTE oraz ekrany plazmowe.

„Transfer muzyki – Muzodajnia.pl” to strefa, w której będzie możliwość zapoznania się z szybkością pobierania albumów muzycznych oraz odsłuchania pobranych utworów.

W strefie „Streaming i download dużych plików – IPLA” można pobrać film, zapoznać się ze streamingiem w jakości HD, a także odtworzyć pobrane pliki.

„Speed test – porównania z konkurencją” to miejsce, gdzie na plusowych tabletach LTE oraz na „normalnych” tabletach podłączonych do mobilnego internetu konkurencji będzie okazja porównania na serwisach testowych www.speedtest.pl i www.speedtest.net uzyskiwane „osiągi”.

„Szybka gadka, czyli podziel się wrażeniami na Facebooku” jest strefą wyposażoną w sprzęt z kamerą, gdzie można nagrać własny filmik o „najszybszości” internetu LTE oraz zamieścić go na profilu Plusa na FB i na własnym „wallu”.

W strefie „Zamówienia online” osoby odwiedzające busa mogą zamówić kontakt z telemarketerem Plusa oraz udzielić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.”

 

Szczegółowe informacje dotyczące trasy busa zostaną podane na stronie plus.pl/bus

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek