Orange sieć

Zawsze bez limitu w Orange na kartę – zapomnij o stanie konta

Telekomunikacja

Orange wprowadził nową ofertę na kartę – „Zawsze bez limitu”. Zmienia ona podejście do tego typu usług – jest prosta, wszystko dostajemy bez limitu (poza internetem) za stałą stawkę i nie przejmujemy się stanem konta.

Zawsze bez limitu w Orange na kartę – jak to działa?

Zasada oferty Zawsze bez limitu w Orange na kartę jest bardzo prosta – każda złotówka z doładowania to 1 dzień nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i 0,5 GB internetu. Tak więc doładowując konto za 30 zł (na miesiąc) poza wymienionymi usługami no-limit otrzymujemy 15 GB internetu i nie przejmujemy się kwotą na koncie. Taryfa obejmuje połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w kraju. Ciekawostką są darmowy MMS-y, których często brakuje w tego typu ofertach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak aktywować Zawsze bez limitu w Orange na kartę?

Aktywacja usługi jest bardzo prosta – wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 80175 lub skorzystać z kodu USSD *130*11#. Kwota dostępna na koncie zostanie automatycznie zamieniona na dni trwania usługi Zawsze bez limitu. Oczywiście oferta ta koliduje z innymi, takimi jak np. Orange Free na kartę, także aktywacja oznacza de facto zmianę oferty.

Co, gdy będę potrzebował środków na koncie?

Zawsze może się zdarzyć, że środki na koncie jednak okażą się potrzebne. Wymienić można roaming, połączenia międzynarodowe i płatne usługi premium. W takim wypadku możemy doładować konto na 3 sposoby:

  • Wysyłając kod z doładowania SMS-em pod numer 80175
  • Za pomocą kodu USSD *130*20*<kod z karty zdrapki>#
  • Przelewając 1, 2 lub 5 zł z usługi Zawsze bez limitu, oznacza to skrócenie ważności usługi o czas równoważny przelanej kwocie

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x