Orange sieć

Orange wprowadza zmiany w usłudze Konto Ważne Rok

Telekomunikacja

Konto Ważne Rok to jedna z tych usług, z których korzystają prawie wszyscy użytkownicy ofert na kartę. Dzięki niej możemy korzystać z telefonu bez regularnego doładowywania za minimum 25 złotych miesięcznie. Orange właśnie w tej usłudze wprowadził ważną zmianę.

Konto Ważne Rok i 3 miesiące

isim esim sim wbudowana karta

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Usługa Konto Ważne Rok w Orange miała pewien zasadniczy problem. Przedłużała ona możliwość wykonywania połączeń na rok oraz ich odbierania na rok i 1 miesiąc. Jeśli ktoś się zapomniał, to tracił także możliwość odbierania połączeń, konto było blokowane i kończyło się na infolinii z prośbą o jego przywrócenie. Orange postanowił rozwiązać problem wydłużając czas na odbieranie połączeń do roku i 3 miesięcy. Założono, że jeśli ktoś przez 3 miesiące nie zauważy braku możliwości wykonania połączenia, to prawdopodobnie konto nie jest mu już potrzebne. Zmiana działa po kolejnej aktywacji usługi Konto Ważne Rok, aby to zrobić należy wysłać SMS-a o treści START pod numer 8002.

Zobacz też: eSIM w Orange już dostępne! Poznajcie szczegóły oferty

Czegoś mi brakuje

Zmiana w usłudze Konto Ważne Rok to z pewnością dobra wiadomość, ale jest jeden zgrzyt. Dawniej wspomniana usługa przedłużała także ważność pakietu internetowego za doładowanie w Orange Free, dzięki czemu możliwe było korzystanie z internetu bez ograniczeń czasowych i doładowywanie konta za tyle, ile naprawdę potrzebujemy. Orange zlikwidował tę możliwość przy okazji promocji 1410 i do dziś nie przywrócił.

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x