najlepsza oferta na kartę

Netflix w prezencie w Play na święta

Adrian Celej Adrian Celej Telekomunikacja

Polscy operatorzy zawsze przygotowują ciekawe promocje na święta. Play w tym roku postarał się, przygotowany prezent z pewnością spodoba się wielu abonentom.

Netflix za darmo w Play

W ramach promocji nowi i przedłużający umowę abonenci Play otrzymają za darmo dostęp na 6 miesięcy do serwisu Netflix. Dotyczy to szczególnie oferty internetu mobilnego, gdzie przygotowano 4 oferty z modemem, z czego w najwyższej dostajemy modem zewnętrzny NET BOX zwiększający zasięg. Chciałoby się powiedzieć, że w Play to ważny dodatek, ale takie żarty możemy opowiadać w czasie przeszłym. Przygotowano także 3 oferty bez modemu, szczegóły na poniższej grafice:

W przypadku klientów, którzy zdecydują się na internet w ofercie grupowej, nałożony zostanie rabat wynoszący 10 zł miesięcznie.

Zobacz też: Play dopiero teraz staje się poważnym operatorem

Netflix w ofertach głosowych

Play nie zapomniał o użytkownikach ofert głosowych. Za dodatkowe 20 zł mogą oni liczyć na 20 GB danych do wykorzystania, darmową subskrypcje Netflixa na 6 miesięcy oraz usługę Wideo Non Stop. Usługa ta polega na tym, że podczas korzystania z najpopularniejszych platform VOD nie jest zużywany transfer z pakietu danych. Krótko mówiąc możemy oglądać filmy w nieskończoność i internetu nam nie zabraknie. Na chwilę obecną wspierane są platformy Netflix, Showmax, HBO GO i Redbull TV. Lista ta może ulec zmianie, Play jest zainteresowany dołączeniem do niej innych legalnych serwisów. Tak, do dyskwalifikuje pewien znany portal.

Promocja startuje już 30 listopada (jutro). Usługę możemy aktywować z poziomu aplikacji Play24.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy