To pewne – Razer Phone wkrótce w Play, znamy cenę!

Adrian Celej Newsy 2018-02-24

Razer Phone może nie jest idealnym smartfonem, jednak dla ludzi znających markę Razer i korzystających z jej produktów może być to jeden z priorytetowych zakupów. Wkrótce będą mieli ku temu doskonałą okazję, ponieważ Razer Phone właśnie trafia do Play!

Przedsprzedaż trwa

razer phone design

Obecnie telefon jest dostępny jedynie w przedsprzedaży – na dostawę musimy trochę poczekać, rozpocznie się ona dopiero po 1 marca. Obecnie zamówimy go tylko w sklepie internetowym Play, jednak po rozpoczęciu sprzedaży będzie dostępny także w salonach. Telefon dostaniemy zarówno w ofercie z abonamentem, jak i bez umowy. W tym drugim wypadku cena wyniesie 3199 zł. Do końca marca telefon będzie sprzedawany wyłącznie w Play, nie wiadomo co będzie później. Prawdopodobnie Razer Phone uniknie brandu operatora. Niestety, nie jest to pewna informacja, sam rzecznik Play ma problemy z odpowiedzią na to pytanie.

Zobacz też: Aż 18 GB Internetu za darmo w Play! Tidal i Showmax w prezencie

Warto?

No to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Razer Phone to kawał porządnej elektroniki i nietypowych rozwiązań, wszystko opisał już dawno temu Mariusz. Z drugiej strony ten telefon wcale nie jest niezastąpiony, szczególnie że wkrótce premiera nowego flagowca Samsunga.

Źródło: Blog Play  • Piotr W

    Razer to ostatnio straszny badziew, kolorowe i nic nie warte plastikowe zabawki. Byłem fanem, mam drugą już klawiaturę i kolejną myszkę, słuchawki krakeny już z radością wywaliłem. Pierwsze ich peryferia to był cud miód i malina, wytrzymałe, nie psuły się, błyszczały jakością wykonania i przemyślanym wzornictwem przez długie lata. Obecnie mysz po pół roku grania nadaje się tylko na wysypisko, pomijając że lubi od czasu do czasu po prostu przestać nagle reagować, tylko rolka górna i przyciski działają, trzeba zastosować metodę wyłącz/włącz. Słuchawki to był gniot niemiłosierny twarde i niedopasowane poduszki z sztucznego tworzywa masakrycznie pocącego uszy i do kompletu nieregulowalny sztywny, bardzo mocno dociskający pałąk – bół uszu gwarantowany. Dźwięk na poziomie słuchawek za 30-50zł. Klawiatura to trzeszczące nie wiadomo co, teraz to firma w stylu płać za markę, a dostarczymy ci szmelc który będziesz wspominał latami.

  • Mateusz

    Będzie. Mam go od kilku tygodni, jest mega!x