Nie da się ukryć, że oferta Orange na kartę jest dość skomplikowana. Operator coraz częściej wprowadza zmiany w swoich pakietach, jednak nie koniecznie pomagają one w zrozumieniu oferty.

Co się zmienia w pakiecie no limit na kartę?

 

Zmiana dotyczy najdroższego pakietu obejmującego nielimitowane minuty, SMS-y i paczkę danych. Od teraz za wersję 31-dniową zapłacimy 25 zł, cena ta dotyczy zarówno dotychczasowych abonentów, jak i przenoszących numer. Dotychczas w obu przypadkach pojawiały się dwie różne, znacznie wyższe ceny. Główną zmianą jest wielkość paczki danych zależna od abonenta. Przenoszący numer otrzymują 35 GB, wartość ta jest ustawiona na stałe. Pozostali abonenci muszą polegać na swoim stażu w sieci. Gdy jesteśmy w Orange krócej niż rok możemy liczyć jedynie na 15 GB. Staż od roku do 3 lat oznacza 17 GB, a po 3 latach 20 GB. Z każdym kolejnym odnowieniem usługi (co miesiąc) otrzymujemy o 1 GB więcej.  Nie dotyczy to pakietu ważnego 7 dni, tam bezwzględnie mamy do dyspozycji 15 GB.

Kogo dotyczą zmiany?

Usługę możemy aktywować w ofertach Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO i Orange Free na kartę. Smutne jest to, że abonenci przenoszący numer są traktowani o wiele lepiej, niż klienci z kilkuletnim stażem u tego operatora.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.