Samsung Galaxy Ring - trzy kolory
LINKI AFILIACYJNE

Oto inteligentny pierścień Samsung Galaxy Ring. Poznaj szczegóły i cenę urządzenia

2 minuty czytania
Komentarze

Nie można napisać nic innego niż – NARESZCIE. Do ostatniej chwili nie wiadomo było, czy na konferencji Samsung Galaxy Unpacked dowiemy się czegoś nowego o pierścieniu Samsung Galaxy Ring. Przecieki były, ale Korea Południowa milczała, aż do teraz. Oto wszystko, co powinniście dziś wiedzieć na temat nowego akcesorium.

Ile zapłacimy za Samsung Galaxy Ring?

Stylowy, srebrny pierścień na jasnym tle.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Koreański producent wycenił Samsung Galaxy Ring na 399 dolarów (~1567 złotych). Celowo podałem cenę w dolarach, ponieważ to pierwsze miejsce, w którym sprzęt się pojawił, to oficjalny sklep Samsunga w USA. Chwilę później Galaxy Ring wyłonił się w Wielkiej Brytanii z ceną 399 funtów (ok. 2000 złotych). We Francji na przykład cena to 449 euro (1908 złotych), co sugeruje, że to jednak Polska obejdzie się smakiem, a nie Unia Europejska. Przedsprzedaż startuje od 10 lipca tak jak pozostałe nowości Koreańczyków.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, klienci mogą zamówić zestaw do przymierzania, zanim zdecydują się na zakup i wybór odpowiedniego rozmiaru. Są one udostępnione w formacie liczbowym, od 5 do 13. The Verge potwierdziło także, że sprzęt działa wyłącznie ze smartfonami opartymi o system Android.

Warto zaznaczyć, że w pudełku znajdziemy pierścień, dedykowane etui oraz przewód ładujący USB-C do USB-C. Pełne naładowanie urządzenia ma zajmować do 80 minut. Oficjalny sklep jasno zaznacza, że zakup sprzętu można pokryć ubezpieczeniem Samsung Care+.

Co dokładnie oferuje Samsung Galaxy Ring?

Fot. Samsung / materiały prasowe

Urządzenie w każdej chwili synchronizuje się z Health App i nie wymaga żadnej subskrypcji po zakupie. Jego bateria wytrzymuje do 7 dni aktywnej pracy. Sprzęt pozwala na śledzenie snu i tętna, a także w pełni synchronizuje się z Health App i naszym smartfonem. Galaxy Ring będzie dostępny w trzech kolorach – srebrnym, czarnym i złotym, z tytanowym wykończeniem tak jak iPhone 15 Pro i Pro Max.

Samsung Galaxy Ring
Fot. Samsung / materiały prasowe

Zdjęcie otwierające: Samsung / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw