Zestaw dopasowujący Galaxy Ring w czarnym opakowaniu z ośmioma pierścieniami numerowanymi od 5 do 12.

Tak dopasujesz Samsung Galaxy Ring. Wyciek tuż przed premierą pierścienia

2 minuty czytania
Komentarze

Galaxy Ring jest o krok od premiery, a najnowsze doniesienia wskazują, że będzie miał aż dziewięć rozmiarów. Użytkownicy otrzymają zestaw do mierzenia przed dostarczeniem właściwego urządzenia, a wielkość okręgu wpłynie także na baterię.

Zestaw doboru rozmiaru

Samsung Galaxy Ring, targi MWC 2024, Barcelona
Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Samsung wprowadza na rynek swój pierwszy model Galaxy Ring, a najnowszy przeciek informuje, że zestaw doboru rozmiaru będzie oferowany w dziewięciu różnych opcjach. Roland Quandt za pośrednictwem X ujawnił zdjęcia pakietu, który obejmuje pierścienie w rozmiarach od 5 do 13. Samsung planuje wysyłać ten zestaw przed dostarczeniem właściwego urządzenia, aby użytkownicy mogli dokładnie określić odpowiedni rozmiar pierścienia.

Zestaw doboru rozmiaru zawiera modele przypominające oryginalne pierścienie, z trzema wybrzuszeniami po wewnętrznej stronie, wyposażonymi w czujniki monitorujące różne aspekty zdrowia. Po otrzymaniu pakietu wstępnego klienci będą mieli co najmniej siedem dni na przetestowanie i wybór odpowiedniego rozmiaru, zanim złożą zamówienie na właściwe urządzenie.

Stylowy, srebrny pierścień na jasnym tle.
Fot. Samsung / materiały prasowe

Największy rozmiar Galaxy Ring będzie wyposażony w większą baterię, co przekłada się na dłuższą żywotność, która może wynosić do trzech tygodni przy wyłączonych niektórych funkcjach. Pierścień prawdopodobnie będzie oferować funkcje takie jak EKG i pomiar przepływu krwi, monitorując tętno i poziom tlenu we krwi. Dodatkowo urządzenie ma być kompatybilne z aplikacją SmartThings oraz umożliwiać płatności bezprzewodowe.

Ile będzie kosztował Galaxy Ring?

Samsung Galaxy Ring, targi MWC 2024, Barcelona
Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Cena Galaxy Ring jest porównywalna do niektórych najlepszych smartwatchy na rynku. Pierwsze testy i recenzje pokażą, jak pierścień Samsunga sprawdzi się w porównaniu do inteligentnych zegarków.

Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że Samsung Galaxy Ring będzie kosztować od 300 do 350 dol. (ok. 1183-1380 zł). Jednak najnowsze informacje wskazują na znacznie wyższą cenę. We Francji ujawniono, że tańsza wersja urządzenia ma kosztować w przeliczeniu 487 dol. (ok. 1921 zł). Oznacza to wzrost ceny o ponad 60% w porównaniu do wcześniejszych przewidywań.

Źródło: Sammy Fans, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Roland Quandt / X

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw