Trzy smartwatche z gumowymi paskami w kolorach: czarny, biały i pomarańczowy, leżące na marmurowym blacie.
LINKI AFILIACYJNE

Kup Galaxy Watch7 i Ultra taniej. Samsung uruchomił specjalną promocję

2 minuty czytania
Komentarze

Przy okazji premiery smartwatchy Galaxy Watch7 oraz Galaxy Watch Ultra nie mogło zabraknąć specjalnych promocji. W tym roku Samsung dosyć odważnie zdecydował się na sprzyjający portfelom klientów program odkupywania oraz wymieniania starych urządzeń.

Premiera Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra

Premiera Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra. Trzy zegarki sportowe na bransoletach w kolorach czarnym, białym i pomarańczowym, leżące na marmurowym blacie.
Fot. Bartosz Szczygielski / Android.com.pl

Jeśli jesteście fanami niebanalnych gadżetów, na pewno zdążyliście już zapoznać się z możliwościami zegarków Galaxy Watch7 i Galaxy Watch Ultra. Samsung wyraźnie postarał się, aby jego nowa seria smartwatchy wyraźnie przebiła możliwości poprzedników.

W parze z jakością idzie oczywiście cena. Wystarczy wspomnieć, że najtańszą wersję Galaxy Watch7 zapłacimy 1649 złotych, podczas gdy za najdroższy model Galaxy Watch Ultra cena wyniesie już 2889 złotych. W związku z tym bardzo możliwe, że przychylnym okiem zapoznacie się z promocjami, które Samsung uruchomił wraz z premierą nowych smartwatchy.

Samsung ze specjalnymi promocjami

Dwa inteligentne zegarki, dwa etui na słuchawki douszne, składany smartfon i smartfon na marmurowym stole.
Fot. Bartosz Szczygielski / Android.com.pl

W Programie Odkup można oddać stary zegarek i uzyskać do 800 złotych przy zakupie Galaxy Watch7 lub do 1000 złotych przy zakupie Galaxy Watch Ultra. Dodatkowo istnieje możliwość odsprzedaży starego urządzenia, za które można otrzymać od 600 do 3000 złotych, podobnie jak w przypadku oferty na premierowe smartfony.

Alternatywnie, korzystając z oferty Zwrot na Konto, przy zakupie Galaxy Watch7 można otrzymać 250 złotych, a przy zakupie Galaxy Watch Ultra aż 450 złotych. Kupujący w przedsprzedaży otrzymują również dedykowane paski: Fabric Band dla Galaxy Watch7 i Trail Band dla Galaxy Watch Ultra.

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Bartosz Szczygielski / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw