Składany smartfon Samsung Galaxy Z Fold6 i Flip6 na stole z ekranem głównym i dodatkowymi aplikacjami, w tle zielone rośliny i osoby.
LINKI AFILIACYJNE

Samsung przygotował specjalne promocje na premierę Galaxy Z Fold6 i Flip6

2 minuty czytania
Komentarze

Przy okazji premiery nowych smartfonów Samsunga, czyli modeli Galaxy Z Fold6 i Flip6 nie mogło zabraknąć specjalnych promocji. Południowokoreańska firma przygotowała aż trzy wyjątkowe programy, które pozwolą wam zaoszczędzić nieco grosza.

Premierowe promocja z okazji premiery Samsung Galaxy Z Fold6 i Flip6

Premierowe promocja z okazji premiery Samsung Galaxy Z Fold6 i Flip6. Dwa składane smartfony na tle roślinności, jeden otwarty pionowo, drugi poziomo.
Fot. Bartosz Szczygielski / Android.com.pl

Przedsprzedaż modeli Samsung Galaxy Z Fold6 i Flip6 rozpoczęła się dziś (tj. 10 lipca) o godzinie 15:00 czasu polskiego i potrwa do 23 lipca, czyli niespełna dwa tygodnie. Z tej okazji Koreańczycy przygotowali szereg promocji, które sprawią, że zainteresowani klienci będą mogli zaoszczędzić sporo gotówki.

Łącznie są to aż trzy unikalne programy. Zanim jednak przejdziemy do konkretów, przypomnijmy ceny poszczególnych wersji Galaxy Z Fold6 i Flip6. Prezentują się one następująco:

Cena Samsung Galaxy Z Flip6:

  • 12/256 GB – 5199 zł
  • 12/512 GB – 5749 zł

Cena Samsung Galaxy Z Fold6:

  • 12/256 GB – 8699 zł
  • 12/512 GB – 9199 zł
  • 12 GB / 1 TB – 10 199 zł

Jakie promocje na premierę Galaxy Z Fold6 i Flip6?

Jakie promocje na premierę Galaxy Z Fold6 i Flip6?
Fot. Bartosz Szczygielski / Android.com.pl

Samsung przygotował specjalne oferty przedsprzedażowe dla osób planujących zakup najnowszych smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6. Klienci mogą skorzystać z Programu Odkup, gdzie za oddanie starego smartfona można otrzymać od 600 do 3000 złotych. W ramach tego programu minimalna kwota zwrotu wynosi 600 złotych, w tym co najmniej 150 złotych za odsprzedaż urządzenia oraz dodatkowy bonus 450 złotych od Samsunga.

Aby skorzystać z Programu Odkup, wystarczy kupić nowe modele Galaxy Z Flip6 lub Fold6 w okresie przedsprzedaży od 10 do 23 lipca. Na stronie samsung.pl, podczas zakupu bonus jest automatycznie uwzględniany w koszyku.

Kupujący w przedsprzedaży mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Przy zakupie Galaxy Z Flip6 i Z Fold6 u partnerów handlowych, otrzymają etui na nowy smartfon. Natomiast kupujący na samsung.pl mogą cieszyć się rocznym ubezpieczeniem Samsung Care+ w prezencie.

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Bartosz Szczygielski / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw