Telewizor wyświetlający obraz mostu w nocy, na tle ściany z kolorowym oświetleniem, obok figurki i roślin.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

48-calowy telewizor OLED z 4K Ultra HD taniej aż o 1100 zł. Taka promocja nie zdarza się codziennie

2 minuty czytania
Komentarze

Jeśli szykujecie się do zakupu telewizora, warto zerknąć na ofertę, która pozwala kupić sprzęt od Philipsa w bardzo dobrej cenie. 48-celowy ekran z 4K Ultra HD dostaniemy teraz aż o 1100 zł taniej. W dodatku można skorzystać z 10 rat 0%.

Telewizor z 4K Ultra HD taniej o ponad 1000 zł

Telewizor z technologą Ambilight wyświetlający most na ekranie.
Fot. Philips / materiały prasowe

Wybór odpowiedniego modelu telewizora jest wyzwaniem, zwłaszcza w obliczu licznych ofert dostępnych na rynku. Jeśli nie chcemy przepłacać, warto zwrócić uwagę na promocje, które pozwalają nabyć wysokiej klasy sprzęt w przystępnej cenie. Jedną z takich ofert jest sprzęt Philipsa – 48-calowy telewizor z rozdzielczością 4K Ultra HD.

To doskonała okazja, aby cieszyć się najwyższą jakością obrazu i dźwięku oraz nowoczesnymi funkcjami smart bez nadwyrężania domowego budżetu.

Telewizor Philips OLED z technologią Ambilight, na ekranie stadion piłkarski z widokiem na trybuny w barwach niebieskich i czerwonych.
Fot. Philips / materiały prasowe

Philips 48OLED718 do kupienia w promocji

Philips OLED 718 to nowoczesny telewizor, który łączy zaawansowaną technologię z eleganckim designem. Urządzenie posiada ekran o przekątnej 48 cali (121 cm) i rozdzielczości 3840 × 2160 pikseli (4K Ultra HD), wykonany w technologii OLED. Częstotliwość odświeżania wynosi 120 Hz, co zapewnia płynny obraz, a dzięki HDR obraz jest bardziej realistyczny.

Telewizor działa na systemie operacyjnym Google TV, co umożliwia korzystanie z przeglądarki internetowej i różnych aplikacji. Obsługuje również funkcje Smart Home i współpracuje z systemami Amazon Alexa oraz Asystent Google.

Telewizor Philips Ambilight z widokiem na oświetlony most.
Fot. Philips / materiały prasowe

Dźwięk dostarczany jest przez głośniki o mocy 40 W w systemie 2.0, wspierany przez technologie Dolby AC-4, Dolby ATMOS oraz Dolby Digital. Sprzęt oferuje wiele opcji łączności, w tym Bluetooth, Wi-Fi, 4 złącza HDMI, 3 złącza USB oraz dodatkowe złącza takie jak Common Interface Plus (CI+), cyfrowe wyjście optyczne, gniazdo słuchawkowe, LAN i wejście anteny satelitarnej.

Wbudowane tunery DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T i DVB-T2 HEVC umożliwiają odbiór różnych sygnałów telewizyjnych. Jeśli chcesz sprawdzić inne opcje za zakup, sprawdź nasz ranking telewizorów 55 cali.

Źródło: oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Philips / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw