Hulajnoga elektryczna na asfalcie, z widocznym reflektorem i amortyzatorami.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Polska hulajnoga elektryczna w mocnej promocji. Oszczędzasz aż 850 złotych

1 minuta czytania
Komentarze

Hulajnoga elektryczna nie musi być drogim wydatkiem. A pamiętajcie, że ceny za wypożyczanie hulajnóg na minuty wyłącznie będą rosnąć. Dlatego też taki zakup staje się tylko coraz bardziej opłacalny, szczególnie jeśli dochodzi do tego potężna promocja.

Frugal Impulse – hulajnoga elektryczna taniej o 850 złotych

Hulajnoga elektryczna Frugal Impulse Czarna na stronie sklepu Komputronik z jej specyfikacją techniczną.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Wspomnianą hulajnogą elektryczną jest Frugal Impulse, czyli jeden z budżetowych pojazdów tego producenta. Oferuje maksymalną prędkość na poziomie 25 km/h i godzinę ciągłej jazdy, bo zasięg to również 25 km.

Sprzęt waży 11,8 kg i jest w stanie przewieźć osobę o maksymalnej wadze 100 kg. Oprócz tego warto też zaznaczyć, że czas ładowania urządzenia wynosi ok. 240 minut, a koła są pompowane i producent oferuje możliwość dokupienia elektrycznej pompki, jeśli nie mamy akurat takiej w posiadaniu.

Ile dokładnie zapłacimy za przecenioną hulajnogę elektryczną?

Czarna hulajnoga elektryczna marki Frugal z podnóżkiem i manetkami kierownicy.
Fot. Frugal / materiały prasowe

Powyższa promocja sprawia, że hulajnogę elektryczną kupicie za 1149 złotych. Jeżeli nie macie sporych wymagań i potrzebujecie prostego jednośladu np. żeby dostać się do pracy 5 dni w tygodniu, będzie to jeden z lepszych możliwych wyborów.

Zdjęcie otwierające: OKcamera / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw