Zestaw akcesoriów gamingowych Razer x Fortnite, w tym klawiatura, mysz, zestaw słuchawkowy i podkładka pod mysz.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Razer mocno liczy na fanów Fortnite. Oto nowa linia akcesoriów inspirowanych grą

2 minuty czytania
Komentarze

Razer doskonale wie, że gracze Fortnite potrafią wydać mnóstwo pieniędzy na swoją ukochaną grę. Skórki najciekawszych postaci ze światowej popkultury, piosenki najwybitniejszych artystów w Fortnite Festival czy wreszcie samochody do wyścigowego trybu Rocket Racing. Czy znajdzie się tu jeszcze miejsce dla rzeczywistych akcesoriów na licencji dzieła Epic Games? Korporacja liczy, że tak.

Razer sprawi, że pokażesz jak wielkim fanem Fortnite jesteś

Klawiatura gamingowa Razer w stylu Fortnite z podświetleniem LED i motywem Battle Busa.
Fot. Razer / materiały prasowe

W dystrybucji pojawiły się aż cztery gadżety na licencji Fortnite. Każdy z nich ma charakterystyczne, niebiesko–żółte malowanie, przywodzące na myśl postapokaliptyczne klimaty obecnego, 3 sezonu 5 rozdziału gry, czyli Kasacja.

Choć szczerze mówiąc, ta żółć przypomina bardziej główny kolor Cyberpunk 2077, czyli Pantone 3945C. Z Mad Maxem kojarzą się z kolei wszędobylskie żółto–czarne pasy, nawiązujące do drogowych oznaczeń. Intrygująca stylistyka, powiązana bezpośrednio z obecnym klimatem w Fortnite.

Jakie gadżety producent przygotował na tę okazję?

Zwiastun 3 sezonu 5 rozdziału Fortnite, czyli Kasacja.

Co dokładnie możecie kupić? Myszkę, klawiaturę, słuchawki oraz podkładkę gamingową. Poniżej znajdziecie szczegóły nazw i cen konkretnych produktów:

Nazwa produktuCena
Kraken X – Fortnite Edition (słuchawki)399,00 zł
BlackWidow V3 – Fortnite Edition (klawiatura)649,00 zł
DeathAdder V2 – Fortnite Edition (myszka)699,00 zł
Goliathus Chroma Extended – Fortnite Edition (podkładka pod mysz)399,00 zł

Zanim zapytacie, podkładka pod mysz oferuje podświetlenie RGB dostosowywane przez aplikację producenta, stąd cena podobna do – wydawać się może – bardziej przydatnych słuchawek.

Aczkolwiek, jeśli Fortnite jest jedną z waszych ulubionych gier, być może chociaż jeden z elementów zestawu będzie przyjemnym dodatkiem do waszej kolekcji. Szczególnie że wraz z zakupem otrzymujecie kody na unikalne przedmioty w grze. Po więcej detali zerknijcie na oficjalną stronę współpracy.

Zdjęcie otwierające: Razer / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw