Logo Surfshark VPN cena wyświetlane na ekranie smartfona na tle większej wersji logo.
LINKI AFILIACYJNE

SurfShark VPN cena. Oto ile zapłacisz za wszystkie pakiety usług

2 minuty czytania
Komentarze

Za SurfShark VPN cena jest ogromna, szczególnie w najwyższych pakietach. W zamian otrzymujecie jednak nie tylko jedną z najlepszych usług do ukrywania tożsamości w sieci. To również znacznie więcej dodatków, które pomogą wam wzmocnić bezpieczeństwo wszystkich kont oraz samego komputera.

Funkcje dostępne w trzech pakietach SurfShark VPN

Strona internetowa Surfshark powiększona przez lupę.
Fot. IB Photography / Shutterstock

Zanim sprawdzimy jednak, jaka za SurfShark VPN jest cena, sprawdźmy wszystkie funkcje każdego z trzech dostępnych pakietów usług. Najdroższy jest One+, a najtańszy Starter. Tutaj z kolei odsyłam was do artykułu, w którym sprawdzałem działanie SurfShark VPN.

  • Surfshark Starter – możliwość korzystania z VPN oraz Alternative ID do stworzenia nowego adresu e-mail i tożsamości w sieci;
  • Surfshark One – elementy pakietu Starter oraz program antywirusowy, alert naruszeń danych osobowych, autorska wyszukiwarka internetowa;
  • Surfshark One+ – funkcje z pakietów Starter One, a także Incogni, funkcja usuwania danych z rejestrów brokerów danych, korporacji i wyszukiwarek osób.

Jaka za SurfShark VPN cena? To zależy od długości trwania subskrypcji

Reka trzymająca złoty puchar za bezpieczeństwo w sieci na tle z graficznymi elementami symbolizującymi połączenie i bezpieczeństwo, w tym napis "Connected and safe".
Fot. SurfShark / mat. prasowe

SurfShark działa w taki sposób, że premiuje najbardziej tych użytkowników, którzy wyposażą się w usługę na 24 miesiące. Wtedy opłaca się najbardziej, choć należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz.

Gdy wejdziemy na oficjalną stronę internetową, firma ma tendencję do pokazywania przed koszykiem cen jeszcze przed aplikacją podatku VAT (23%). Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się cenom brutto za każdy pakiet w ujęciu 24-miesięcznym, 12-miesięcznym oraz comiesięcznym.

Plan24 miesiące12 miesięcy1 miesiąc
Starter2052,05 PLN1140,03 PLN76,00 PLN
One2118,47 PLN1176,93 PLN78,46 PLN
One+2384,15 PLN1324,53 PLN88,30 PLN

Warto jednak też dodać, że za SurfShark VPN cena jest obecnie znacznie mniejsza w przypadku zakupu ofert na 27 miesiące i 15 miesięcy. Wszystko przez obniżki nawet do 86%, obejmujące nawet 3 miesiące usługi gratis. Poniżej znajdziecie szczegóły.

Plan27 miesięcy15 miesięcy
Starter278,63 PLN195,39 PLN
One348,37 PLN226,75 PLN
One+554,27 PLN361,44 PLN

Jeżeli uważacie, że będziecie na przykład używać VPN regularnie do omijania blokady Netflix, powyższa promocja zdaje się świetną, długoterminową inwestycją. W przeciwnym wypadku darmowy VPN może wam wystarczyć.

Przeczytałeś wszystko? To wspaniale! Dziękujemy! Teraz prosimy cię o poświęcenie jeszcze 10 sekund na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ badamy metody, jakimi Polacy walczą z upalną pogodą.

Zdjęcie otwierające: David Esser / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw